Valera Vanity Care AI Suszarka do włosów z jonizacją 2000W, różne kolory
- Kod katalogowy: 23053/EMERALD
- Producent: Valera
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
-
635,21 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 799,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Suszarka Vanitycare AI to ultralekki i ergonomiczny sprzęt stworzony z myślą o profesjonalistach. Wyposażona w technologię ABT – Air Boost z wlotami powietrza nad rączką, generuje wzmocniony przepływ powietrza, co skraca czas suszenia. Funkcja Auto-Clean automatycznie czyści filtr wlotu powietrza, zapewniając długotrwałą i bezawaryjną pracę urządzenia. Dwa tryby pracy, Care i Max, oraz 18 indywidualnych ustawień temperatury i siły nawiewu pozwalają na maksymalną kontrolę stylizacji. Eleganckie wzornictwo i trzy modne kolory czynią z niej narzędzie idealne dla osób ceniących wydajność i styl.
Profesjonalna moc i precyzja
Cyfrowy silnik bezszczotkowy 100K-PAX gwarantuje do 5000 godzin pracy. Generator jonów zapewnia gładkość i połysk włosów, a przycisk zimnego powietrza pozwala utrwalić fryzurę. Wskaźnik Clean Filter przypomina o samoczyszczeniu filtra, co ułatwia utrzymanie suszarki w doskonałym stanie. 3-metrowy kabel Super-Flex z obrotowym Rotocord zapewnia swobodę ruchów podczas pracy, a niski poziom hałasu 67 dB zwiększa komfort użytkowania.
Cechy produktu:
- ultralekka i ergonomiczna konstrukcja
- technologia ABT – Air Boost wzmacniająca przepływ powietrza
- funkcja Auto-Clean do automatycznego czyszczenia filtra
- dwa tryby pracy: Care i Max
- 18 indywidualnych ustawień temperatury i nawiewu
- cyfrowy silnik bezszczotkowy 100K-PAX
- generator jonów dla gładkości i połysku
- do 5000 godzin pracy
- funkcja Dual Memory
- przycisk zimnego powietrza
- wskaźnik Clean Filter
- 3-metrowy kabel Super-Flex
- obrotowy element Rotocord
- niski poziom hałasu 67 dB
- przepływ powietrza 80 m³/h
- dysza Touch me cold (8,2 cm)
- wyjmowany filtr metalowy
- dostępna w kolorach: Emerald Pulse, Magenta Blaze, Obsidian Blue
Producent: Valera
Seria: Vanitycare AI
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 80m3/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 375g |
| Poziom hałasu: | 67dB |
| Akcesoria dodatkowe: | koncentrator powietrza |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Przewód zasilający: | 3m Super Flex |
| Regulacja siły nawiewu: | 3-stopniowa |
| Kolor suszarki: | Emerald Pulse, Magenta Blaze, Obsidian Blue |
| Cechy szczególne: | 18 indywidualnych ustawień temperatury i nawiewu, do 5000 godzin pracy, dwa tryby pracy: Care i Max, funkcja Auto-Clean, technologia ABT – Air Boost wzmacniająca przepływ powietrza |
| Moc urządzenia: | 2000W |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |

Czy suszarka ma w zestawie dyfuzor?
Nie, ten model nie ma w zestawie dyfuzora. Tutaj znajdzie Pani wszystkie suszarki z dyfuzorem dostępne na naszej stronie.
Czy oprócz koncentratora płaskiego ma także dyfuzor do włosów kręconych?
Ten model nie posiada dyfuzora w zestawie. Przesyłam wszystkie suszarki z dyfuzorem dostępne w naszym sklepie.
Czy suszarka posiada dyfuzor i ile waży?
W zestawie nie ma dyfuzora. Waga suszarki to: 375g.