Valera VANITY Comfort Purple Suszarka do włosów 2000W
- Kod katalogowy: 14709
- Producent: Valera
-
Dostępność:
Mała ilość (wysyłka w 24h)
Autoryzowany sprzedawca marki Valera Professional
Darmowa dostawa
-
383,16 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 459,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
szt.
Bardzo lekka suszarka do włosów
Podobne produkty
Opis
Valera VANITY Comfort Purple Suszarka do włosów 2000W
Profesjonalna suszarka firmy Valera Vanity, której głównymi zaletami są:
- Mocny i wytrzymały silnik DC-PRO Motor
- Moc - 2000 W
- Przycisk chłodnego nawiewu
- Prędkość nawiewu - 120 km/h
- ULTRA CICHA - głośność tylko 59 db
- SMART AIR FLOW - technologia optymalnego przepływu powietrza przez suszarkę daje bardzo wysokie osiągi
- Dzięki SMART AIR FLOW czas suszenia jest krótszy nawet o 20%**
- 6 kombinacji nawiewu/temperatury
- 2 wąskie dysze koncentrujące nadmuch powietrza ( 6 i 7,5 cm )
- Wąska nienagrzewająca się dysza TOUCH ME
- Wytrzymałość silnika - 1200 godzin pracy
- Bardzo niska waga - tylko 425g ( waga bez kabla )
- Generator jonów
- 3 metrowy obrotowy kabel ROTOCORD z uchwytem SuperFlex
- Zdejmowana metalowa osłona silnika
- Produkowana w Szwajcarii
**w porównaniu do suszarek z silnikiem DC-PRO
SMART AIR FLOW - nowoczesna konstrukcja suszarek Valera optymalizuje przepływa powietrza przez suszarkę. Dzięki niej zwiększamy ilość powietrza przepływającego przez suszarkę i jego prędkość. Smart Air Flow dodatkowo zmniejsza hałas generowany przez przepływające powietrze.
*Rotocord - obrotowy przewód 360°sukcesywnie zmienia design na czarny.
Gwarancja: 12 miesięcy
Cechy produktu
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 120km/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 425g |
| Poziom hałasu: | 59dB |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Moc urządzenia: | 2000W |

Pytania i odpowiedzi
Opinie o Valera VANITY Comfort Purple Suszarka do włosów 2000W
Jak weryfikujemy recenzje?
| Recenzje użytkowników | Dodano |
|---|---|
|
K..a
duża moc, dobre wykonanie Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
21-02-2023 |
