Wahl Airstyler Lokówko-suszarka z wymiennymi końcówkami 1100W
- Kod katalogowy: 23065
- Producent: Wahl
-
Dostępność:
2-5 dni roboczych
-
190,15 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 215,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
Powraca moda na pełne objętości fale i loki, jak uzyskać je szybko i łatwo? Z tym urządzeniem możesz łatwo suszyć włosy, jednocześnie je stylizując.
Lokówko-suszarka do włosów Wahl Airstyler z wymiennymi końcówkami to wielofunkcyjne, niezwykle wygodne urządzenie, które pozwala na stworzenie zarówno delikatnych fal, jak i zdefiniowanych loków. Idealnie sprawdzi się u osób pragnących osiągnąć efekt pełnych objętości włosów. Z trzema wymiennymi końcówkami: 25 mm, 30 mm i 38 mm, możesz stylizować swoje włosy według własnych potrzeb i upodobań. To wszechstronne narzędzie sprawdzi się zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich, jak i w domowym zaciszu, zapewniając olśniewającą fryzurę za każdym razem.
Wszechstronna stylizacja włosów
Wahl Airstyler oferuje możliwość stworzenia zarówno delikatnych fal, sprężystych loków, jak i spektakularnej objętości dzięki trzem wymiennym końcówkom o różnych średnicach. Każda końcówka jest łatwa do zamontowania i idealnie dopasowana do różnych typów włosów. Korpus szczotki wykonany jest z aluminium, co zapewnia trwałość i równomierne rozprowadzanie ciepła. Końcówka o średnicy 30mm posiada wysuwane włosie, które uwalniane jest podczas suszenia.
Cechy techniczne:
- moc: 1100W
- wymienne końcówki: 25 mm, 30 mm, 38 mm
- 2 poziomy prędkości
- 2 poziomy temperatury (w tym chłodny nawiew)
- obrotowy przewód 360° o długości 2,8m
- termostat chroniący przed przegrzaniem
- ergonomiczna konstrukcja
- waga: 270 g
Producent: Wahl
Model: Airstyler
Gwarancja: 12 miesięcy
| Cechy wyróżniające: | wymienne końcówki |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Wahl |
| Jonizacja: | Nie |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Końcówki: | 1x25mm, 1x30mm, 1x38mm |
| Regulacja temperatury: | 2-stopniowa |
| Przewód zasilający: | 2.7m obrotowy |
| Moc urządzenia: | 1100W |

Proszę o jak najszybszą odpowiedź czy ta szczotka się obraca sama przy suszeniu
Lokówko-suszarka nie posiada funkcji obrotowej.
Jak weryfikujemy recenzje?
| Recenzje użytkowników | Dodano |
|---|---|
|
J..l
Produkt spełnił moje oczekiwanie, a dostawa była bardzo szybka. Polecam. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
27-01-2025 |
|
E..k
PRODUKT JEST WYSOKIEJ JAKOŚCI, TAKIEGO SPODZIEWAŁAM SIĘ ROBIĄC ZAMÓWIENIE. DOSTAWA PRZEBIEGŁA SPRAWNIE. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
06-01-2025 |