Wahl Magic Clip 5 Star Cordless Limited Maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów
- Kod katalogowy: 14336
- Producent: Wahl
-
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Autoryzowany sprzedawca marki Wahl
Dostawa od: 11,90 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY, W ZAMIAN POLECAMY
Wahl Magic Clip 5 Star Cordless maszynka bezprzewodowa
917,53 zł
689,00 zł
917,53 zł
689,00 zł
Podobne produkty
Opis
Wahl Magic Clip 5 Star Cordless Limited Maszynka bezprzewodowa do strzyżenia włosów
Maszynka z bardzo trwałym akumulatorem litowo-jonowym, której Czas pracy wynosi do 90min. Maszynka jest w limitowanym kolorze.
Parametry:
- zakres cięcia od 0,8-2,5mm
- nakładki: 1, 3, 4,5, 5 ,6, 10, 13, 19, 25mm
Gwarancja: 12 miesięcy
Akcesoria
Cechy produktu
| Producent: | Wahl |
| Rodzaj produktu: | Maszynka |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe |
| Szerokość ostrza: | 40mm |
| Minimalna długość cięcia: | 0.8mm |
| Akcesoria dodatkowe: | oliwka do ostrza, szczoteczka do czyszczenia |
| Czas pracy urządzenia: | 90min. |
| Czas ładowania: | 120min. |
| Nakładki w komplecie: | 10mm, 13mm, 19mm, 25mm, 3mm, 4.5mm, 4mm, 5mm, 6mm |

Pytania i odpowiedzi
Bartłomiej
Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem maszynki, po najechaniu na przycisk "dodaj do koszyka" wyskakuje informacja o dostępności produktu w przeciągu 5 dni. Chciałbym się dowiedzieć czy rzeczywiście będziecie posiadać jeszcze tę maszynkę w sprzedaży, ponieważ na innych stronach niestety nie jest już nigdzie dostępna. Pozdrawiam
Opiekun produktu
Niestety aktualnie te maszynki są niedostępne. Mogę zaproponować w zamian: Wahl Magic Clip Star

