Wasa Soft Lysoform delikatny lotion do mycia rąk 500ml

  • Kod katalogowy: 16087
  • Producent: Lysoform
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 23,31 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 23 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Potrzebujesz delikatnego lotionu do mycia rąk? Chcesz znaleźć produkt przeznaczony do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk, a także mycia ciała podczas kąpieli? Marzysz o produkcie, który oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i mikroorganizmów? Szukasz produktu do dezynfekcji, który będzie się wyróżniał przyjemnym zapachem? Szukasz lotionu o naturalnym dla skóry pH?, Dzięki Wasa Soft Lysoform – delikatnemu lotionowi do mycia rąk 500ml możesz dbać o higienę i cieszyć się odpowiednio nawilżoną skórą.

Wasa Soft Lysoform - delikatny lotion do mycia rąk 500ml – do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk

Delikatny lotion przeznaczony jest do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk, a także ogólnego mycia ciała podczas kąpieli i pod prysznicem. Lotion ma konsystencję wysokiej jakości syntetycznego mydło w płynie. Dlatego też bardzo dobrze się pieni i z łatwością spłukuje. Produkt doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i mikroorganizmów. Wyróżnia go przyjemny, delikatny zapach. Lotion jest bardzo łagodny – idealny do częstego stosowania dla osób o wrażliwej skórze ze skłonnościami do podrażnień. Produkt jest niezastąpiony przy pielęgnacji osób obłożnie chorych, ponieważ nie wywołuje alergii i podrażnień skóry. W składzie lotionu można znaleźć substancje pielęgnujące i regenerujące, którą oczyszczają skórę, ale również dbają o jej odpowiedni poziom nawilżenia. Produkt jest bardzo wydajny. Charakteryzuje się neutralnym dla skóry pH.

Sposób użycia: aplikuj na wilgotną skórę, maskuj do zapienienia i spłucz obficie woda.

Pojemność: 500ml

Producent: Lysoform
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu