Kiedy otrzymam zamówienie?

Nasze przesyłki są nadawane pięć razy w tygodniu w dni robocze, korzystając z obszernego magazynu oraz najnowocześniejszych systemów. Dzięki temu, zamówienia są realizowane niemalże błyskawicznie. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie naszych klientów!

Szczegóły wysyłki:

  1. Wysyłka towaru przy zapłacie szybkim przelewem, realizowana jest w ciągu 24h. Bardzo często towar wysłany jest tego samego dnia.
  2. Wysyłka towaru za pobraniem realizowana jest tego samego dnia lub kolejnego dnia roboczego od daty otrzymania zamówienia.
  3. Wysyłka towaru przy przedpłacie zwykłym przelewem na rachunek bankowy, realizowana jest zazwyczaj następnego dnia roboczego, po zaksięgowaniu wpłaty (wraz z kosztami przesyłki) na naszym koncie.

W naszej ofercie znajduje się możliwość wysyłki za pośrednictwem renomowanych firm, takich jak:

  • wysyłka kurierska GLS
  • Paczkomat Inpost
  • Orlen Paczka
  • Poczta Polska

Nasz sklep fryzjerski posiada własny obszerny magazyn, w którym znajduje większość produktów dostępnych na stronie, mimo to może zdarzyć się sytuacja, że danego produktu nie ma dostępnego. W tej sytuacji nasz pracownik skontaktuje się z Państwem aby przekazać wszelkie informacje o czasie realizacji zamówienia.

W sytuacji gdy nie ma dostępnego danego produktu postaramy się sprowadzić go dla Państwa w najszybszym możliwym czasie. Prosimy o kontakt, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania o danym produkcie, czasie oczekiwania oraz cenie.