Wella Blondor Freelights Powder rozjaśniacz do pasemek 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12414
  • Producent: Wella
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 151,29 zł 86,06 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 86 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Rozjaśniacz w pudrze do pasemek.

Potrzebujesz skutecznego sposobu na idealne wykończenie zabiegu rozjaśniania pasemek? Chcesz zapewnić sobie całkowitą kontrolę nad zabiegiem rozjaśniania i poprawić ostateczny kolor? Chcesz sprawić, że odrosty będą mniej widoczne?Sięgnij po Wella Blondor Freelights Powder rozjaśniacz do pasemek 400g, który jest niezastąpiony w czasie zabiegu rozjaśniania włosów.

Wella Blondor Freelights Powder rozjaśniacz do pasemek 400g – zaskakujący efekt

Rozjaśniacz do pasemek to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli przyspieszyć i zwiększyć efektywność rozjaśniania pasemek. Dzięki niemu można uzyskać naturalny i wielotonowy kolor z subtelnym refleksem – dzięki temu można uzyskać świeży i naturalny wygląd włosów. Produkt opiera się na opatentowanej formule, w której można znaleźć biały rozjaśniający puder oraz developer o zróżnicowanych stopniach. Dzięki pudrowi można stosować technikę wolnej ręki, która umożliwia bardzo precyzyjną aplikację mieszanki rozjaśniającej bez folii i separatorów. Dzięki Wella Blondor Freelights Powder rozjaśniacz do pasemek 400g można uzyskać naturalny efekt przejścia między naturalnym kolorem włosów a rozjaśnianymi końcówkami. Dzięki temu produktowi można rozjaśnić włosy nawet o siedem tonów.

Pojemność: 400g

Koloryzacja: do włosów blond
Producent: Wella Professionals
Pojemność: 400g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu