Wella Creatine+ Curl N - trwała do włosów normalnych i opornych 75ml

  • Kod katalogowy: 13937/N
  • Producent: Wella
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 43,05 zł 24,49 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 24 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Trwała do włosów Wella Creatine+ N o pojemności 75ml

Potrzebujesz płynu do trwałej ondulacji dla włosów normalnych i opornych na zabiegi chemiczne? A może szukasz produktu z ulepszoną formułą, która zwiększa połysk włosów oraz ich sprężystość? Marzysz o naturalnie poruszających się lokach, które będą zachwycać przy każdym ruchu? Chcesz znaleźć produkt, który będzie wzmacniał i chronił włókna włosów przed uszkodzeniem powstającym w czasie ondulacji? Sięgnij więc po Wella Creatine+ Curl N - trwała do włosów normalnych i opornych 75ml, która zwiększa połysk włosów.

Wella Creatine+ Curl N - trwała do włosów normalnych i opornych 75ml - chroni przed uszkodzeniami

Produkt przeznaczony do wykonania trwałej ondulacji dla włosów normalnych i opornych na tego rodzaju zabiegi. Dzięki nowej starannie opracowanej formule płyn chroni przed utratą wilgoci, gwarantuje wzmocnienie, ochronę i utrwalenie na długo. Dzięki jego działaniu powierzchnia zostaje pokryta warstwą ochronną, która zatrzymuje nawilżenie wewnątrz i ułatwia rozczesywanie włosów. W efekcie Twoje loki są pełne życia, co ważne sprężyste i ładnie ukształtowane.

Sposób użycia: Wilgotne włosy umyte szamponem oczyszczającym nawinąć na wałki. Rozprowadzić na nich płyn Wella Creatine+. Trzymać na włosach 5-15 minut bez użycia ciepła. W międzyczasie sprawdzać skręt włosów rozwijając jeden wałek. Gdy pożądany skręt zostanie osiągnięty dokładnie spłukać płyn z wałków i osuszyć je ręcznikiem. Następnie zastosować 100ml neutralizatora: najpierw 2/3 nałożyć na 5 minut na wałki, a następnie rozwinąć je i zastosować resztę neutralizatora na włosy (również na 5 minut). Wysuszyć włosy lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

Pojemność: 75ml

Pojemność: 75ml
Producent: Wella Professionals
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu