Wella Creatine+ Wave C - trwała do włosów 75ml

  • Kod katalogowy: 13938/C
  • Producent: Wella
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 43,05 zł 24,49 zł
  • Niedostępny
Kupując ten produkt otrzymasz: 24 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Trwała do włosów Wella Creatine+ Wave C, pojemność 75ml

Szukasz płynu do trwałej ondulacji, który zapewnia trwałe, równomierne i pełne życia loki? Chcesz mieć możliwość łączenia jej z produktami do pielęgnacji włosów? Chcesz wzmocnić włosy już na etapie wykonywania trwałej ondulacji? Chcesz mieć lekki i naturalny look? Wypróbuj więc Wella Creatine+ Wave C - trwała do włosów 75ml, która zwiększa połysk i gładkość włosów.

Wella Creatine+ Wave C - trwała do włosów 75ml - lekkie i naturalnie skręcone włosy

Płyn do trwałej ondulacji powstał specjalnie z myślą o stworzeniu wyjątkowych i pięknych loków w bezpieczny sposób. Starannie opracowana formuła kosmetyku zapewnia wyrazisty skręt loków i długotrwałe efekty, które będą zachwycać przez wiele tygodni. Doskonale sprawdzi się w przypadku włosów wrażliwych i farbowanych, które wymagają starannej pielęgnacji. W efekcie włosy będą lśniące, miękkie i zawsze będą wyglądać naturalnie.

Sposób użycia: Wilgotne włosy umyte szamponem oczyszczającym nawinąć na wałki. Rozprowadzić na nich płyn Wella Creatine+. Trzymać na włosach 5-15 minut bez użycia ciepła. W międzyczasie sprawdzać skręt włosów rozwijając jeden wałek. Gdy pożądany skręt zostanie osiągnięty dokładnie spłukać płyn z wałków i osuszyć je ręcznikiem. Następnie zastosować 100ml neutralizatora: najpierw 2/3 nałożyć na 5 minut na wałki, a następnie rozwinąć je i zastosować resztę neutralizatora na włosy (również na 5 minut). Wysuszyć włosy lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

Pojemność: 75ml

Producent: Wella Professionals
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu