ZEW for men Maszynka do golenia na wymienne żyletki z drewna jesionowego

  • 1 opinia
  • Kod katalogowy: 16144
  • Producent: ZEW
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 151,02 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 163,55 zł
Podobne produkty

Potrzebujesz maszynki do golenia na żyletki? Chcesz golić zarost jeszcze dokładnej i znacznie bardziej bezpiecznie? Szukasz maszynki do golenia, którą z łatwością można utrzymać w czystości? Poszukujesz eleganckiego, ale klasycznego sprzętu do golenia? Dzięki maszynce do golenia ZEW możesz cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą.

Impregnowane drewno jasionu w maszynce do golenia ZEW

Maszynka do golenia ZEW to wysokiej klasy narzędzie stworzone specjalnie z myślą o miłośnikach klasycznego golenia twarzy. Wykonana z drewna i metalu prezentuje się bardzo elegancko, a jej ergonomiczny kształt powoduje, że operuje się nią bez problemu. Nie musisz się obawiać, że maszynka wysunie Ci się z dłoni i upadnie na podłogę, bo trzyma się ją pewnie i stabilnie. Dobrze prowadzi się po twarzy i we współpracy z ostrą żyletką doskonale usuwa nawet najtrudniejszy zarost. Maszynka jest niezwykle dobrze wyważona i jest kompatybilna z klasycznymi, wymiennymi ostrzami. Zamknięty grzebień głowicy maszynki zapewnia skuteczne oraz bezpieczne golenie zarostu, a nieruchoma głowica sprawia, że maszynka jest łatwa w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Uchwyt wykonany z termicznie impregnowanego drewna jesionu, połączonego z chromowaną podstawą.

Sposób użycia: zamoczyć maszynkę w gorącej wodzie. Zgodnie z kierunkiem rosnącego zarostu wygolić miejsca, z których chcemy się go pozbyć. Resztą zarostu zgolić pod włos. Spłukać twarz zimną wodą, żeby zamknąć pory, dzięki czemu skóra będzie świeża, jędrna i nie pojawią się na niej zaczerwienienia.

Producent: ZEW
Cechy szczególne: ergonomiczny kształt, nieruchoma głowica, uchwyt z drewna jesionowego
Pytania i odpowiedzi
Opinie o ZEW for men Maszynka do golenia na wymienne żyletki z drewna jesionowego

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
Mirek
Czegoś takiego szukałem. Kawał dobrej maszynki!
11-03-2021