ZEW for men pędzel do golenia z włosia z borsuka dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16145
  • Producent: ZEW
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 119,00 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 130,61 zł
  • Niedostępny
Podobne produkty

Poszukujesz pędzla do golenia, który ułatwi rozprowadzanie produktu do golenia? Chcesz znaleźć narzędzie do golenia wykonane z wysokiej jakości naturalnego włosia z borsuka? Szukasz pędzla do golenia, który ułatwi wytworzenie piany? Dzięki pędzlowi do golenia ZEW możesz golić się komfortowo i znacznie sprawniej.

Sprężyste włosie w pędzlu do golenia ZEW

Pędzel do golenia ZEW z rękojeścią w kolorze brązowym to propozycja dla każdego, bez względu na to, czy chcesz go używać w domu, czy w swoim salonie. I choć jego styl mocno nawiązuje do klasyki gatunku, materiały jego wykonania reprezentują najnowocześniejsze technologie. Szczególnie dotyczy to najważniejszego elementu pędzla - włosia. Jest to najnowocześniejsze naturalne włosie z borsuka typu Pure Badger, które charakteryzuje się miękkim i elastycznym włosiem. Pędzel gwarantuje komfortowe i przyjemne golenie. Główka pędzla o średnicy 21 mm zapewnia masaż skóry podczas pielęgnacji zarostu, a zbite, sprężyste włosie ułatwia wytwarzanie piany. Uchwyt wykonany z termicznie impregnowanego drewna jesionu, połączonego z chromowaną podstawą. To pędzel idealnie przystosowany do golenia i na tyle trwały, że pędzel w niezmienionej formie będzie Ci służył naprawdę długi czas!

Sposób użycia: Opłukać twarz ciepłą wodą. Pędzel wymoczyć w gorącej wodzie. Okrągłymi ruchami wymieszać w miseczce mydło do golenia. Powtarzać czynność do momentu aż na pędzlu utworzy się piana. Przez około dwie minuty wmasowywać pędzlem pianę z mydła wolnymi ruchami, rozmasowując zarost i skórę twarzy. Następnie należy powtórzyć czynność.

Producent: ZEW
Cechy szczególne: naturalne włosie z borsuka, uchwyt z drewna jesionowego
Pytania i odpowiedzi