Fryzomania

Czym kierować się przy zakupie suszarki?

Suszarka do włosów to niezastąpiony sprzęt fryzjerski zarówno w salonie fryzjerskim jak i w domu. Przecież każdego dnia korzystamy z suszarki do włosów, wykorzystując ją nie tylko do wysuszenia włosów ale także do ich wymodelowania i ułożenia. W związku z tym, że tego rodzaju urządzenia używamy bardzo często chciałybyśmy dokonać właściwego zakupu. I w tym miejscu pojawia się pytanie, czym tak naprawdę należy kierować się przy zakupie suszarki? Pytanie to jest bardzo trudne i nie da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć. Oczywiście podstawą jest, aby suszarka do włosów była w pełni profesjonalna i pochodziła od renomowanego producenta sprzętu fryzjerskiego. Tylko taki model będzie bezpieczny dla naszych włosów. Ale czy to wystarczy?

Na co zwracać uwagę przy zakupie suszarki

Włoska technologia

Przykładem znakomitej suszarki do włosów, którą można wykorzystać zarówno w salonie fryzjerskim jak również w domu jest suszarka BaByliss Pro Caruso 2400 W, która została wykonana według najnowszej włoskiej technologii, co gwarantuje nam w pełni satysfakcjonujące efekty. Aż niewiarygodne, że siła nadmuchu tej suszarki to aż 128km/h. Dodatkowo suszarka posiada generator jonów ujemnych, dzięki czemu włosy pozostają gładkie i błyszczące. Zaletą tej suszarki jest także jej ergonomiczny kształt, który gwarantuje nam maksymalny komfort użytkowania.

Generator jonów ujemnych i przycisk zimnego powietrza. Czy to konieczne?

Suszarka do włosów powinna być bezpieczna dla naszych włosów i przyjazna. Dlatego jeśli planujemy dokonać zakupu tego rodzaju sprzętu to koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na dwie funkcję, a mianowicie generator jonów ujemnych oraz przycisk zimnego powietrza. Przykładem suszarki o takim wyposażeniu jest suszarka Parlux Advance Light, która bezsprzecznie wiedzie prym w swojej dziedzinie. Warto wspomnieć, że suszarka ta nie tylko ma te dwie ważne funkcje, ale także charakteryzuje się cichym działaniem i niebywale szybko wysuszy każde włosy. Ta ostatnia kwestia bardzo istotną rolę odgrywa we współczesnym świecie, kiedy zazwyczaj brakuje nam czasu. Polecamy suszarki Parlux do salonów fryzjerskich.

Suszarki FOX – połączenie niskiej ceny i bezpiecznego działania

Innym równie dobrym przykładem znakomitej suszarki, która będzie równie bezpieczna dla naszych włosów jest suszarka Fox Smart 2100W, która została wyposażona w wysokiej jakości silnik pozwalający na ponad 1000 godzin nieprzerwanej pracy. posiada także regulację powietrza oraz jonizację, która jak już wiemy bardzo korzystnie wpływa na wygląd naszych włosów. Warto również wspomnieć, że suszarki Fox z dnia na dzień zyskują coraz lepsze opinie wśród naszych klientek.

Podsumowując

Zakup suszarki do włosów powinien być przemyślany przecież używamy jej na naszych włosach, więc nie możemy dopuścić do tego by w jakikolwiek sposób zaszkodziła naszym włosom. Pamiętajmy o tym by ten sprzęt fryzjerski był z najwyższej półki i pochodził od sprawdzonego producenta. Nie zapomnijmy także o takich funkcjach jak: regulacja temperatury, jonizacja, czy przycisk zimnego powietrza. Ważna jest także szybkość suszenia włosów i cicha praca suszarki. Jeśli będziemy kierowali się takimi kryteriami, na pewno zakup suszarki będzie udany a praca z nią bardzo przyjemna i przede wszystkim bezpieczna. Udanych zakupów i tylko trafnych wyborów!

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz