4.8/5 - (4 głosy)

Miodowy brąz - farby, którymi go uzyskasz! Ranking TOP10

09-04-2024

Czym wyróżnia się miodowy brąz? Tak jak miód, również kolor może różnić się poziomem ciepła, odcieniem i nasyceniem. Z pewnością jednak jest to kolor ciepły, słoneczny, pełen naturalnego wdzięku. Łączy w sobie akcenty mieniącego się złota i brązu. Miodowe brązy znów są modne i świetnie wyglądają w każdej wersji zarówno samodzielnie, jak i w koloryzacjach z jaśniejszymi pasemkami typu balejaż, czy sombre. Zrobione na złocistej ciemniejszej bazie refleksy pięknie ją rozświetlają. Ciepłe odcienie miodowego brązu doskonale współgrają z urodą, zwłaszcza jej ciepłych typów. Przywodzą na myśl słodkie smaki miodu i karmelu o przenikających się odcieniach. Ciebie również kusi miodowy odcień brązu? W naszym rankingu TOP10 znajdziesz farby, które dają zjawiskowe efekty.

miodowy brąz

10. Miodowy odcień brązu z farbą Hipertin Utopik

Nasz ranking TOP10 farb w odcieniach pięknego miodowego brązu otwieramy znakomitą farbą Utopik hiszpańskiej marki profesjonalnej Hipertin. W tej palecie znajdziemy miodowe, ciepłe odcienie brązu i jasnego brązu. To jasny miodowy brąz 5/3, średni brąz miodowy 4/3, a także bardziej intensywny miodowy jasny brąz 5/33 o jeszcze cieplejszym odcieniu. Wszystkie trzy zapewnią trwały i intensywny efekt mieniącego się, pełnego głębi koloru. Farba z tej serii jest ceniona i polecana przez użytkowniczki, sprawdza się także do siwych włosów.

Hipertin Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml

pytania o produkt: 95
5/5 (opinii: 82)
28,77 zł
Hipertin Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml

hipertin miodowy brąz

Jeśli celujesz w jaśniejsze miodowe odcienie, koniecznie sprawdź nasz ranking: farby miodowy blond.

9. Ciepły miodowy brąz – farba do włosów Matrix Socolor

Farby do włosów Matrix Socolor są jednymi z najbardziej popularnych trwałych farb nie tylko wśród profesjonalistów. To dzięki temu, że rezultaty tej koloryzacji są pełne wyrazu, głębokie, a także trwałe. Przy tym farby te są delikatne dla włosów przez zastosowane w nich specjalne technologie. Dodatkowym atutem jest rozbudowana paleta kolorów. Wśród brązów znajdziemy szeroki wybór odcieni. Natomiast szukając miodowego brązu, warto zwrócić uwagę na piękne, mieniące się refleksami odcienie 5W – ciepły oraz 505G – złoty. Można łączyć je z bazami – sprawdzą się tu brązy oznaczone jako N – naturalne.

socolor miodowy brąz

8. Jasny brąz miodowy ze zjawiskowym efektem w palecie Oro Therapy Fanola

Dla osób poszukujących jasnego miodowego brązu pełnego głębi, doskonałą propozycją będzie farba Fanola Oro Therapy. Odcień 5.3 daje efekt naturalnego ciepłego brązu jasnego z kolekcji złocistych odcieni. Jest to piękny, ciepły i świetlisty kolor, a farba Oro znana jest także z tego, że zapewnia niesamowity blask włosów. Zawiera też keratynę i olej arganowy, które wzmacniają i odżywiają włosy. Co ważne, farba nie ma w składzie amoniaku i wyróżnia się formułą przyjazną włosom oraz skórze głowy.

oro therapy miodowy brąz

7. Piękne miodowe włosy z brązową farbą Londa

Kolejny produkt do koloryzacji, który musiał znaleźć się w naszym rankingu farb do włosów to Londa Professional Extra Rich. To znakomita farba dająca efekt nasyconego, głębokiego odcienia i spotęgowanego połysku. Na uwagę zasługuje szczególnie zjawiskowy odcień 5/37 o delikatnym miodowym wykończeniu brązu. Z kolei 5.3 to akcenty typowo złociste, dające piękny rezultat kolorystyczny o słonecznym ciepłym i rozświetlonym odcieniu. Te kolory wyśmienicie prezentują się zarówno przy jednolitych koloryzacjach, jak i w zestawieniach z innymi odcieniami, np. blond refleksami.

londa miodowy brąz

6. Toner miodowy z refleksami: Dusy Color Spiryt

Kolej na propozycje niemieckiej świetnej marki Dusy. Pierwsza z nich to toner Color Spiryt bez amoniaku, dający półtrwały efekt koloryzacji. To świetny, bezpieczny sposób na zmianę odcienia włosów naturalnych, czy farbowanych. Miodowy to między innymi intensywny odcień 55.03 łączący w sobie naturalny i ciepły pigment. Złocisty miodowy jasny brąz to 5.3, a pogłębiony brąz miodowy to 5.37, który bazuje na połączeniu chłodnych, ciepłych i naturalnych tonów. Takie zestawienie daje zjawiskowy rezultat mieniącego się, trójwymiarowego koloru. Toner jest delikatny dla włosów, a formuła z jedwabiem pomaga wzmacniać wiązania i umacniać wewnętrzną strukturę włosa.

dusy toner miodowy brąz

5. Intrygujący jasny i średni miodowy brąz – Dusy Color Creations

Wyszukując miodowe brązy w palecie farby Dusy do trwałej koloryzacji włosów, zaczynamy od średniego miodowego brązu w subtelnej słonecznej tonacji – 4.3, dającego wyjątkowy, idealnie wyważony kolor. Jaśniejszy o ton odpowiednik tego odcienia to jasny brąz miodowy 5.3. To doskonałe odcienie, które stanowią też świetne bazy do refleksów. Na przykład tych w ciepłym odcieniu miodowego blondu jak nasycone złotem 9/3, czy jasny blond 10/3. Dusy to znakomita profesjonalne farba do włosów. W jej składzie zawarta jest niewielka ilość amoniaku, a skład wzbogacony został o wzmacniające i nabłyszczające proteiny jedwabiu, dzięki czemu farbowanie włosów jest bezpieczne.

dusy miodowy brąz

4. Piękne brązy miodowe w palecie Majirel Cool Cover Loreal Professionnel

Choć farba do włosów Cool Cover znana jest przede wszystkim z chłodnych odcieni, możemy w niej natknąć się również na miodowe brązy. Odcienie w złocistej kolekcji obejmują brąz 4.3, a także jasny brąz 5.3. Oba  odcienie wyróżniają się specjalnym połączeniem pigmentów dającym maksymalnie intensywny efekt na włosach bez niechcianych miedzianych odcieni. Kolor jest trwały i na długo zachowuje swą intensywność. Działanie farby Majirel gwarantuje też długotrwały połysk i gładkość włosów. To farba, którą chętnie wybiera wielu profesjonalistów, świetnie doceniają ją również użytkowniczki domowe.

cool cover miodowy brąz

3. Koleston Perfect Wella Professionals – farba dla wymagających

Miodowe brązy ma w swojej palecie także renomowana farba trwała Koleston Perfect Wella Professionals. To odcienie brązowe oznaczone jako: 5/37 średni brązowy o miodowym odcieniu oraz 5/3 ze złocistymi pigmentami przypominającymi płynny miód. Farba Koleston opiera się o trzy formuły. W połączeniu sprawiają one, że włosy są wygładzone, kolor równomierny i głęboki, a połysk widoczny i trwały. W palecie znaleźć można również wiele odcieni naturalnych, chłodnych i tych łączących w sobie różne temperatury. To spore pole do popisu w doborze koloru.

Promocje miesiąca

Wella KOLESTON PERFECT farba do włosów trwała 60ml

pytania o produkt: 561
4.9/5 (opinii: 214)
35,99 zł
Wella KOLESTON PERFECT farba do włosów trwała 60ml

wella miodowy brąz

2. Loreal Inoa Ods2 bez amoniaku dla pięknego miodowego brąz

Znakomita farba do włosów bez amoniaku - Loreal Inoa Ods2, której formuła opiera się na odżywczych olejkach – to strzał w dziesiątkę dla poszukujących miodowych brązów. W palecie znaleźć można ciepłe złociste odcienie takie jak 4.3 i 5.3 z rozświetlonym, miodowym efektem. Mimo, że farba nie ma w składzie amoniaku, gwarantuje równomierne i trwałe pokrycie włosów, także tych siwych. Olejki natomiast sprawiają, że włosy są w doskonałej kondycji, a po koloryzacji zachwycają miękkością i pięknym połyskiem.

inoa miodowy brąz

1. Tahe Organic – organiczna farba z pięknym odcieniem miodowego brązu

Oglądając paletę kolorów organicznej farby Tahe Organic nie sposób nie zwrócić uwagi na piękny brąz miodowy o złocistym odcieniu. Mowa o odcieniu 5.3, nasyconym ciepłymi pigmentami złocistości. Farbę tę wyróżnia organiczny, bezpieczny skład oparty na naturalnych wyciągach, który odbudowuje strukturę włosa. Jest łagodna dla skóry głowy i ma wyjątkowo przyjemny, ziołowy zapach. Po farbowaniu włosy są miękkie, lśniące i odżywione niczym po najlepszej odżywce do włosów. To dzięki zawartości wyciągów z rumianku i magnolii, olejów: jojoba i z awokado, jak również licznych witamin i kwasów.

Vegan

Tahe Organic Care organiczna farba bez amoniaku do włosów 100ml

pytania o produkt: 172
4.8/5 (opinii: 39)
88,20 zł
Tahe Organic Care organiczna farba bez amoniaku do włosów 100ml

organic miodowy braz