Sprzęt dla mobilnej kosmetyczki

21-05-2018

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi kosmetyczne świadczone w domu klientki. To w zasadzie nic zaskakującego. Dla większości pań, które decydują się na usługi mobilnej kosmetyczki oznacza to dużą oszczędność czasu, ponieważ nie muszą dojeżdżać do konkretnego salonu. Chcesz spróbować sił jako mobilna kosmetyczka? To świetny pomysł na własny biznes. Pamiętaj jednak, że niezbędne jest odpowiednie wyposażenie, a konkretnie odpowiedni kufer na narzędzie i kosmetyki. To podstawa!

sprzet dla mobilnej kosmetyczki

Stanowisko pracy Glamour. Jak wygląda z zewnątrz?

Kufer mobilnej kosmetyczki bywa określany mianem stanowiska Glamour. Dlaczego? Chodzi o masywny kufer na kołkach, który po rozłożeniu można przekształcić w wygodne stanowisko pracy, które zapewnia miejsce na wszystkie niezbędne sprzęty i kosmetyki. Złożony kufer przypomina dużą walizkę na kółkach, jego waga oscyluje wokół 20 kg. Kufer wyposażony jest w okucia i ma sztywna obudowę. Dzięki temu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo znajdujących się w jego wnętrzu przedmiotów. Mimo swojego dość znacznego ciężaru kufer jest bardzo mobilny - posiada kółka i wygodny uchwyt. Wszystkie modele możesz zobaczyć tutaj https://www.fryzomania.pl/category/kufry-kosmetyczne

Nowoczesny kufer dla mobilnej kosmetyczki. Jak powinno wyglądać jego wnętrze?

Po rozłożeniu kufer zamienia się w funkcjonalne stanowisko pracy, które przypomina nieco klasyczną toaletkę, ponieważ stanowiska tego rodzaju posiadają często podświetlone lustra. To nie wszystko. Z racji tego, że stanowisko ma własne gniazdo, można bez problemu podłączyć lokówkę lub suszarkę. W dolnej części kufra znajduje się samo stanowisko pracy, które naturalnie wyposażone jest w kilka różnych półek. Półki te można z powodzeniem rozłożyć, dodatkowo powiększając swoja powierzchnię do pracy. Zazwyczaj w takim kufrze znajduje się kilka pojemnych komór, które doskonale nadają się do przechowywania ważnych akcesoriów kosmetyczki.

Stabilna budowa stanowiska pracy

zlozony kufer

Warto podkreślić, że nowoczesne stanowiska Glamour cechują się bardzo stabilną budową. Mają wykonane z metalowych rurek metalowych, które rozkładają się teleskopowo. Po złożeniu nóg można jest ukryć w podstawie kufra. Nogi stanowiska wykonane zostały z metalu, zatem nie ma obaw o ich stabilność. Oczywiście stanowisko można jak najbardziej podłączyć do sieci elektrycznej. W wyposażeniu kufra znajduje się kabel sieciowy, który można podłączyć do gniazda tylnej części mobilnego mebla.