Szkolenie z keratynowego prostowania Inoar w Poznaniu

21-05-2021

Poznaj tajniki keratynowego prostowania włosów podczas profesjonalnego szkolenia w Poznaniu. Organizatorami są Fryzomania oraz brazylijska marka Inoar, która jest znana na całym świecie jako wiodący producent kosmetyków do keratynowego prostowania włosów.

szkolenie keratynowe prostowanie

Fryzjerstwo jest dla Ciebie nie tylko zawodem, ale i pasją? Chcesz uczyć się od najlepszych? Skorzystaj z okazji, by pogłębić swoją wiedzę i zdobyć cenne umiejętności! Nie czekaj i zgłoś się już dziś (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat).

Zapraszamy na szkolenie, po którym keratynowe prostowanie włosów nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Aby Ci to zagwarantować, Fryzomania łączy swoje siły z marką Inoar, która słynie z najlepiej ocenianych przez specjalistów branży fryzjerskiej kosmetyków do keratynowego prostowania włosów oraz ich pielęgnacji po zabiegu. Produkty te niejednokrotnie zdobywały wyróżnienia w prestiżowych rankingach i zestawieniach na całym świecie. Eksperci marki Inoar pokażą Ci jak wykonać keratynowe prostowanie włosów, aby osiągnąć efekt idealnie prostych i gładkich pasm. Będziesz mieć okazję pod ich okiem wykonać czynności wchodzące w skład zabiegu samodzielnie, przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków i sprzętu. Po zakończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat, który udokumentuje zdobycie przez Ciebie fachowych umiejętności. Będziesz także mógł kupić kosmetyki do keratynowego prostowania włosów Inoar w atrakcyjnej cenie.

Szkolenie Inoar odbędzie się 28 czerwca 2021r. od 10.00 do 17.00 w siedzibie Fryzomanii w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 66. Zapewniamy lunch i poczęstunek.

Wszystkie materiały zapewniają organizatorzy. Zabierz ze sobą tylko dobry humor i chęć do poszerzania horyzontów!

*W szkoleniu nie mogą uczestniczyć kobiety w ciąży oraz podczas laktacji. 

Zapisy: telefonicznie 577 300 277, przez e-mail: szkolenia@fryzomania.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Cena szkolenia dla fryzjerów: 700 zł

Zobacz relację z poprzedniego szkolenia w Fryzomanii.

widget po rozwinięciu