Wybór łóżka do masażu do swojego salonu urody

28-04-2014

Salon urody to szczególne miejsce. Zazwyczaj kobiety traktują wizytę w salonie jako chwile błogiego relaksu. Dlatego też bardzo istotne znaczenie ma wyposażenie takiego salonu w najwyższej jakości i w pełni profesjonalne meble. Pod pojęciem mebli kryje się niezliczona ilość poszczególnych elementów wyposażenia, które w dużej mierze wpływają na samopoczucie i komfort psychiczny klientów. W dzisiejszym artykule swoją uwagę postanowiłam poświęcić profesjonalnym łóżkom do masażu, które bez wątpienia powinny znaleźć się w każdym salonie urody. Bowiem to dzięki nim każda klientka udająca się na masaż ma szansę poczuć się niczym gwiazda filmowa o która dba i troszczy się masażysta. Wyrazem owej troski jest nie tylko profesjonalny masaż, ale także profesjonalne łóżko, które przede wszystkim będzie wygodne i komfortowe.

lozka do masazu

Wyróżnij się na tle konkurencji

wyprzedz konkurencjeProwadząc profesjonalny salon urody musisz wiedzieć, że o wysokiej jakości oferowanych przez Cebie usług decydują nie tylko Twoje szerokie umiejętności, wiedza i doświadczenie, ale także najwyższej jakości meble w salonie. W tym przypadku mam tutaj głównie na myśli łóżka do masażu. Wysoka jakość i profesjonalne wykonanie owych łóżek w połączeniu z Twoimi umiejętnościami decydują o wyróżnieniu Twojego salonu na tle konkurencji. Pamiętaj o tym decydując się na zakup owego łóżka.

Łóżka do masażu – te najlepsze

Na rynku dostępna jest niezliczona ilość łóżek do masażu. Jednak musisz wiedzieć, że nie wystarczy zakupić pierwsze lepsze łóżko by Twoi klienci poczuli się w Twoim salonie wyjątkowo. Dlatego postanowiłam wskazać Wam dzisiaj najlepsze i najbardziej profesjonalne łóżka, które idealnie się sprawdzą w każdym salonie. I tak w pierwszej kolejności chciałabym Wam polecić łóżko do masażu Panda LIVIA, które zostało wykonane z bardzo wytrzymałej sklejki liściastej w kolorze buku, natomiast obicie leżanki zostało wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej, które dostępne jest w wielu kolorach do wyboru. Dodatkowo łóżko posiada wygodny otwór na twarz, manualną regulację kąta nachylenia części górnej oraz bardzo przydatną i wygodną półkę na różnego rodzaju akcesoria czy ręczniki. Na uwagę zasługuje także łóżko do masażu Panda Marco ma możliwość regulacji góra-dół, kąta pochylenia oparcia oraz kąta pochylenia części lędźwiowej. Na koniec jeszcze kilka słów o łóżku Panda Verona, które zostało wyposażone szeroki i bardzo wygodny materac, który daje możliwość przeprowadzenia różnego rodzaju zabiegów na ciało. Dzięki regulacji hydraulicznej można idealnie dopasować wysokość łóżka do rodzaju wykonywanego zabiegu oraz swoich możliwości co znacznie zwiększy komfort Twojej pracy. Materac ma specjalny otwór na twarz. Podstawa łóżka jest lakierowana na biało. Zaś obicie dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Jakość ma znaczenie

Będąc na etapie zakupu łóżka do masażu musisz wiedzieć, że wysoka jakość wykonania owego łóżka decyduje nie tylko o komforcie Twoich klientów, ale także wpływa na komfort Twojej pracy, który z kolei decyduje o wysokiej jakości świadczonych przez Ciebie usług. Dlatego kupując łóżko do masażu warto postawić na modele najbardziej profesjonalne, komfortowe, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Bowiem tylko takie łóżka będą trafnym wyborem do Twojego salonu i zapewnią komfort nie tylko Tobie, ale i Twoim klientom.