Ceriotti X STEAM nawilżacz z ozonem do włosów

  • Dodaj recenzję:
  • 8697
  • Producent: Ceriotti
  • Dostępność: W magazynie producenta
    Czas realizacji: dostawa 1-5 dni
  • Dostawa od: 18,00 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 4 299,00 zł 3 869,05 zł
  • W zestawie taniej! Zobacz
raty
Nawilżacz do włosów z funkcją ozonu

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalny nawilżacz do włosów Ceriotti X STEAM to idealny wybór do nowoczesnego i współczesnego salonu fryzjerskiego.

Doskonały wybór

Ten fantastyczny nawilżacz to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany i kompletny nawilżacz świata. Wyrafinowany i ujmujący design tworzy nowy wymiar dla kreatywności; charakteryzują go wyjątkowo mocne linie i ergonomiczny kształt. X-STEAM został wykonany w celu zaspokojenia codziennych potrzeb stylisty. Nowy dyfuzor pary daje możliwość bardziej równomiernego rozprowadzenie pary w dużej kopule, gdzie głowa klienta się wygodnie mieści. Sama osłona jest całkowicie zdejmowana dla potrzeb konserwacji. Nowy zbiornik jest wyposażony w "wysoko-parowy" element grzewczy gwarantując szybkie wrzenie, wskaźnik poziomu wody oraz wbudowany lejek. Zbiornik może być usunięty i wymieniony bez interwencji fachowca. Uchwyt znajdujący się na tylnej części pozwala na bezproblemowe przenoszenie i przechylenie urządzenie. Poniżej uchwytu nie ma zbiornika do gromadzenia konsensy.

Znakomite wyposażenie

Ten znakomity nawilżacz X-STEAM O2 cyfrowy wyposażony jest w ekran dotykowy LCD z ikonami oraz menu wielojęzycznym. Nawilżacz może być używany w trybie ręcznym lub w trybie automatycznym, wybierając spośród 21 programów, które mogą być zmienione w trakcie użytkowania (regulacja czasu i ozonu). Lampy ozonowe służą do uzyskania efektu sterylizacji na skórze głowy, poprawiając jednocześnie czasie wyniki zabiegów. Zbiornik jest podświetlony oraz stopniowo zmienia kolor w zależności od temperatury wody (niebieski - zimna, czerwony - wrząca, zielony - proces zakończony), który pozwala na lepszą widoczność nawet z dużej odległości oraz tworzy przyjemny efekt wizualny. Nawilżacz jest wyposażony w sygnalizator końca zabiegu.


Moc urządzenia: 1000W
Funkcja ozonu: tak
Regulacja temperatury: elektroniczna
Czasomierz: tak
Sposób mocowania: pięcioramienny statyw
Dostępne kolory: czarno-różowy, czarno-zielony
Gwarancja: 12 miesięcy od daty zakupu
widget po rozwinięciu