O firmie

Serdecznie witamy na stronie sklepu internetowego FRYZOMANIA

Fryzomania.pl to sklep fryzjerski z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę, jakie daje elektroniczna forma zakupów. Proponujemy szeroką gamę profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i kosmetycznego przeznaczonego do pracy w salonach, jak i do użytku domowego. Oferujemy również kosmetyki do włosów, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów takich firm jak m.in. L’Oreal Professionnel, Matrix, Kerastase, Revlon, Alfaparf, Kadus, Farouk W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroka gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała.

Fryzomania na corocznym spotkaniu firmowym

spotkanie firmowe 2019

Fryzomania na targach fryzjerskich

Nasz zespół co roku możesz spotkać na targach fryzjerskich gdzie wystawiamy się z naszymi produktami. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów do odwiedzenia naszego stanowiska:)

fryzomania na targach fryzjerskich 2019

Fryzomania spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 66-300 Międzyrzecz, Osiedle Centrum 3, NIP 5961764356, REGON 521830072, KRS: 0000968379, kapitał zakładowy 6000 złotych, w całości opłacony to pewna i stabilna firma, która obsługuje swoich klientów w taki sposób, że czują się bezpiecznie i dążymy do tego aby zawsze tak było!

Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja Klientów, a kluczem do jej osiągnięcia - ciągłe podnoszenie jakości i standardów obsługi.

Gwarantujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty, w oryginalnych opakowaniach, po atrakcyjnych cenach.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i najwyższej jakości. Posiadają pełną gwarancję producenta. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty:

W przypadku niezadowolenia z zakupu zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany sprzętu na inny poprzez odesłanie go na adres sklepu. Prosimy wcześniej o zapoznanie się z warunkami zwrotu lub wymiany towaru.

Jeśli przypuszczalny termin otrzymania przesyłki przedłuża się, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie, najlepiej pocztą elektroniczną.

Chcąc nadążyć za stale zmieniającymi się trendami ciągle poszerzamy naszą ofertę produktową i bazę producencką.

Dołożymy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były dla wszystkich Klientów prawdziwą przyjemnością oraz aby zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług

Prosimy o przekazywanie Państwa wszelkich opinii i zastrzeżeń o naszych usługach i produktach bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta pod numerem telefonu (095) 742 03 05 lub na adres e-mailowy sklep@fryzomania.pl