O firmie

Serdecznie witamy na stronie sklepu internetowego FRYZOMANIA

Fryzomania.pl to sklep fryzjerski z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę, jakie daje elektroniczna forma zakupów. Proponujemy szeroką gamę profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i kosmetycznego przeznaczonego do pracy w salonach, jak i do użytku domowego. Oferujemy również kosmetyki do włosów, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów takich firm jak m.in. L’Oreal Professionnel, Matrix, Kerastase, Revlon, Alfaparf, Kadus, Farouk W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroka gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała.

Fryzomania na targach fryzjerskich

Nasz zespół co roku możesz spotkać na targach fryzjerskich gdzie wystawiamy się z naszymi produktami. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów do odwiedzenia naszego stanowiska:)

fryzomania na targach fryzjerskich 2019

„COMPLEX” Paweł Grabski, ul. Kwiatowa 8, 66-300 Międzyrzecz, REGON: 211047610, NIP: 596-157-03-56 to pewna i stabilna firma, która obsługuje swoich klientów w taki sposób, że czują się bezpiecznie i dążymy do tego aby zawsze tak było!

Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja Klientów, a kluczem do jej osiągnięcia - ciągłe podnoszenie jakości i standardów obsługi.

Gwarantujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty, w oryginalnych opakowaniach, po atrakcyjnych cenach.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i najwyższej jakości. Posiadają pełną gwarancję producenta. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty:

W przypadku niezadowolenia z zakupu zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany sprzętu na inny poprzez odesłanie go na adres sklepu. Prosimy wcześniej o zapoznanie się z warunkami zwrotu lub wymiany towaru.

Jeśli przypuszczalny termin otrzymania przesyłki przedłuża się, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie, najlepiej pocztą elektroniczną.

Chcąc nadążyć za stale zmieniającymi się trendami ciągle poszerzamy naszą ofertę produktową i bazę producencką.

Dołożymy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były dla wszystkich Klientów prawdziwą przyjemnością oraz aby zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług

Prosimy o przekazywanie Państwa wszelkich opinii i zastrzeżeń o naszych usługach i produktach bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta pod numerem telefonu (095) 742 03 05 lub na adres e-mailowy sklep@fryzomania.pl

widget po rozwinięciu