Praca Międzyrzecz - Copywriter

 

Firma Fryzomania spółka z o.o. (Sklep Fryzomania.pl) poszukuje kreatywnych osób do pracy. Jeżeli potrafisz tworzyć unikalne teksty, które budzą emocje i zachęcają do zakupu, masz głowę pełną pomysłów to ta oferta jest dla Ciebie!

Ważne: praca zdalna nie jest możliwa!

Wymagania

 • znajomość zasad gramatyki i ortografii, lekkie pióro

 • umiejętność wyszukiwania, pozyskiwania, tworzenia i redagowania tekstów - samodzielność i terminowość

 • znajomość obsługi pakietu Office

 • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - mile widziane: doświadczenie w podobnym projekcie oraz zainteresowania związane z kosmetykami.

 • mile widziane: doświadczenie w social media

Zadania

 • tworzenie opisów produktów

 • tworzenie opisów kategorii

 • pisanie tekstów z związanych z tematyką fryzjerstwa, kosmetyków itp.

 • Dodatkowe: możliwość prowadzenia mediów społecznościowych

 • Dodatkowe: w zależności od umiejętności danej osoby, istnieje możliwość pracy przy projektach SEO (pełne wdrożenie w tajniki pozycjonowania).

Oferujemy

 • pracę w pełnym wymiarze godzin (7:30 - 15:30)

 • szkolenia

 • nabycie doświadczenia edytorskiego

 • przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym ciałem i duchem zespole

Informacje praktyczne

 • Siedziba firmy: Międzyrzecz

 • Rodzaj pracy: Pełny etat

Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

e-mail: email tomasza

telefonicznie: numer tomasza

Prosimy o zawarcie w aplikacji oświadczeń o następującej treści:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Prezesa Zarządu Agnieszkę Nowaczyk, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Fryzomania Sp. z o.o., 66-300 Międzyrzecz, Osiedle Centrum 3, NIP 5961764356, REGON 521830072, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Prezesa Zarządu Agnieszkę Nowaczyk, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Fryzomania Sp. z o.o., 66-300 Międzyrzecz, Osiedle Centrum 3, NIP 5961764356, REGON 521830072, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w aplikacji tylko pierwszej zgody.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Paweł Grabski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Fryzomania Sp. z o.o., 66-300 Międzyrzecz, Osiedle Centrum 3, NIP 5961764356, REGON 521830072. Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

przez e-mail: tomasz(małpa)fryzomania.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby:

1) ocenić Twoje kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;

2) ocenić Twoje zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;

3) wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

1) przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

3) nasz uzasadniony interes – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz ewentualnych wyników testów kwalifikacyjnych. Mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności – jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, bądź, jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, także do zakończenia tych rekrutacji.

Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

1) prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,

2) prawo dostępu do Twoich danych osobowych,

3) prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,

4) prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,

5) prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,

6) prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,

7) prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych

8) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami.