Jak kupować meble?

Zakup mebli to duża inwestycja dla każdego salonu fryzjerskiego, dlatego robimy wszystko, by ułatwić Ci ich zakup oraz aby cała transakcja przebiegła sprawnie.

1. Kupując meble do salonu sam wybierasz skaj, podstawę bądź płytę drewna, z jakiej mebel zostanie wyprodukowany. Na karcie produktu, w dodatkowych opcjach po prawej stronie, wymienione są kolory skaju do wyboru. Zauważ, że skaje są w różnych cenach. Gdy wybierzesz daną opcję, cena na karcie produktu automatycznie się zmieni. jak kupować meble

2. Pod opisem każdego produktu zamieszczony jest próbnik skajów oraz płyt – możesz z niego wybrać dokładny kolor i rodzaj skaju, bądź kolor płyty meblowej.

skaje

3. W przypadku foteli fryzjerskich możliwe jest również dobranie odpowiedniej podstawy. Zamieszczone są one na karcie produktu.

4. Kupując meble określasz dokładnie koloru skaju, jego rodzaj, a także typ podstawy. Podajesz również kolor płyty.

 

Ważne:

  • Pamiętaj, że meble są produkowane na zamówienie Klienta, z odpowiednim skajem, podstawą i płytą drewna, dlatego proces ten może trwać ok. 4 - 6 tygodni.
  • Meble z informacją "Expressline", "48h" są dostępne w magazynie producenta, dlatego ich czas dostawy jest krótszy.
  • Dostawą zajmuje się firma produkująca meble. Cena wysyłki uzależniona jest od wagi produktu i podawana w koszyku przy finalizacji zamówienia.
  • Przy odbiorze prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki. Kurier ma obowiązek zaczekać na sprawdzenie mebli i spisanie protokołu szkody w przypadku ewentualnego uszkodzenia.