Termix C-RAMIC PURPLE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor purpurowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13248
  • Producent: Termix
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 11,90 zł

Zestaw szczotek ceramicznych kolor purpurowy

Potrzebujesz multifunkcyjnego zestawu szczotek do modelowania włosów? Chcesz, by dużo lepiej radziły sobie z włosami każdej długości i o różnej fakturze? Wypróbuj komplet unikatowych szczotek do modelowania Termix C-RAMIC PURPLE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor purpurowy, które powstały z myślą o dużo prostszej stylizacji i pielęgnacji włosów.

Termix C-RAMIC PURPLE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor purpurowy – technologia ceramiczna

Ceramiczny korpus szczotki równomiernie rozprowadza ciepło z suszarki, przez co skraca czas suszenia. Ergonomiczny, wygodny uchwyt ułatwia codzienną pracę. Podczas suszenia łuski włosów zamykają się, przez co stają się one bardziej miękkie i błyszczące. Lekka i wygodna w użyciu. Profesjonalne szczotki do modelowania z serii C-RAMIC wykonane przy wykorzystaniu najnowszej ceramiczno-jonowej technologii. Wysokiej jakości jonizujące włosie redukuje elektryzowanie się włosów, jeszcze lepiej je chroni i zapobiega ich uszkodzeniu.

Dostępna w rozmiarach: 17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 43mm

Kolor: purpurowy

widget po rozwinięciu