Capillus Ultraliss Forte Nanoplastia włosów - zestaw do nanoplastii szampon, serum i balsam 3x500ml + ampułki z kwasem hialuronowym 6x10ml

  • Kod katalogowy: 237/zestaw
  • Producent: Capillus
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • Darmowa dostawa

  Promocja: do zestawu nanoplastii dodajemy prostownicę Revlon za 1zł. Promocja do wyczerpania zapasów!

  Podobne produkty

  Chcesz trwale wygładzić włosy? Capillus Ultraliss Forte Nanoplastia włosów - zestaw do nanoplastii szampon, serum i balsam 3x500ml + ampułki z kwasem hialuronowym 6x10ml to doskonały wybór dla Ciebie! Po tym zabiegu Twoje włosy będą gładkie, proste i odporne na puszenie nawet przez 4 miesiące.

  Do 4 miesięcy gładkości bez puszenia!

  Nanoplastia Capillus pozwoli Ci cieszyć się gładkimi, lśniącymi, prostymi włosami bez puszenia nawet do 4 miesięcy! Szampon skutecznie otwiera łuski włosów, dzięki czemu idealnie przygotowuje do zabiegu. Szampon nie zawiera soli, a w jego składzie znajdują się aminokwasy oraz keratyna, które dodatkowo dbają o kondycję włosów. Capillus Ultraliss Forte 2 Serum to unikalny produkt, który w połączeniu z ampułką doskonale wygładza, zapewniając proste i lśniące włosy. To zaawansowane serum wykorzystuje innowacyjną formułę Termo Redutor z organicznym kwasem glioksalowym, keratyną i aminokwasami. Zapewnia proste, gładkie włosy bez puszenia. Balsam Capillus Ultraliss to ostatni krok zabiegu wygładzającego. Doskonale nawilża i rekonstruuje dzięki zawartości keratyny oraz aminokwasów. Efekt wygładzenia utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

  Zestaw do nanoplastii Capillus Ultraliss Forte - cechy:

  • wygładza,
  • prostuje,
  • rekonstruuje,
  • zapobiega puszeniu,
  • efekt do 4 miesięcy,
  • z keratyną,
  • z aminokwasami,
  • z kwasem glioksalowym.

   

  Skład zestawu:

   

  Sposób użycia:

  1. Nałóż szampon na wilgotne włosy. Masuj delikatnie przez około 2-5 minut. Dokładnie spłucz. Powtórz w razie potrzeby.

  2. Połącz 50 g serum i 5 ml ampułki (ilość na włosy średniej długości i grubości) i dokładnie wymieszaj. Lekko podsusz włosy.

  3. Podziel lekko podsuszone włosy na partie i zacznij nakładać mieszankę pędzelkiem na włosy zaczynając od tyłu głowy. Zachowaj 1 cm odstęp od nasady głowy. Pozostaw produkt na włosach od 20 do 40 min. w zależności od potrzeby.

  4. Usuń nadmiar produktu na myjce (około 40%), a następnie wysusz suszarką.

  5. Następnie przy użyciu prostownicy ustawionej na temp. 200 - 230 stopni Celsjusza przeciągnij pasmo po pasmie od 15 do 30 razy. Dokładnie spłucz.

  6. Nałóż balsam i pozostaw na 5 min. Spłucz. Wysusz suszarką rozczesując włosy, a dla lepszego efektu ponownie przeciągnij pasma prostownicą.

  Zalecenia: Dla najlepszych rezultatów zaleca się korzystanie z naturalnych kosmetyków pozbawionych soli i siarczanów, a najlepiej z zawartością keratyny oraz aminokwasów, na przykład Alterlook. Nie należy stosować u kobiet w ciąży.

  Pojemność: 12x10ml, 3x500ml
  Producent: Capillus
  Cechy szczególne: z aminokwasami, z keratyną, z kwasem glioksalowym
  Zobacz video
  Pytania i odpowiedzi