CeraSeries CurlStyler R Falownica ceramiczna do stylizacji włosów

  • Kod katalogowy: 13493
  • Producent: CeraSeries
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 336,01 zł 325,65 zł
  • Niedostępny
  • Rata już od:

Falownica do włosów

Marzysz o naturalnie wyglądających falach, które będą utrzymywać się przez wiele godzin? Szukasz bezpiecznego sposobu na szybką zmianę fryzury? Potrzebujesz nowoczesnej falownicy do włosów, która zapewnia zadowalające efekty, ale jednocześnie będzie chronić Twoje włosy? Wypróbuj więc CeraSeries CurlStyler R Falownica ceramiczna do stylizacji włosów, która powstała z myślą o kreowaniu niepowtarzalnych fryzur na każdą okazję.

CeraSeries CurlStyler R Falownica ceramiczna do stylizacji włosów - ceramiczna technologia

Falownica przeznaczona jest do kreowania naturalnej fryzury. Dzięki niej można stworzyć prawdziwą burzę loków, które będa przyciągać wzrok. CeraSeries CurlStyler R to sprzęt wysokiej jakości, który wyróżnia się solidnym wykonaniem. Elementy grzewcze zostały wykonane w technologii ceramicznej, która jest znacznie bardziej bezpieczna od tradycyjnych metalowych elementów. Całkowite bezpieczeństwo zapewniają gumowy uchwyt i chłodna końcówka w elemencie grzejnym. Dodatkowym ułatwieniem jest elektroniczna regulacja temperatury w zakresie od 120 do 210 stopni i wyświetlacz. Falownica osiąga maksymalną temperaturę już po 20 sekundach. Ergonomiczny kształt znacznie ułatwia stylizację włosów.

Dane techniczne:
● gumowany uchwyt
● elektroniczna regulacja temperatury 120-210°C
● elektroniczny wyświetlacz
● posiada chłodną końcówkę w elemencie grzejnym
● elektroniczny wyświetlacz
● osiąga temperaturę pracy po 20 sekundach
● posiada powłokę ceramiczną i średnicę 19 mm
● 3m kabel zasilający

Gwarancja: 12 miesięcy

Uwaga! Sprzęt ten podlega gwarancji z załączoną kartą gwarancyjną, na której podany jest jego numer seryjny. Ten sam numer seryjny wygrawerowany jest na obudowie sprzętu.

Gwarancja: 12 miesięcy od daty zakupu
Producent: CeraSeries
Jonizacja: Nie
Wyświetlacz LCD: Tak
Pytania i odpowiedzi