CeraSeries Wavestyler MINI Falownica ceramiczna do stylizacji

  • 3 opinie, 1 pytanie
  • Kod katalogowy: 13494
  • Producent: CeraSeries
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 155,99 zł 151,19 zł
  • Niedostępny

Mini falownica do włosów

Czy Twoje włosy są krótkie? Szukasz prostego sposobu na stworzenie niesamowitej fryzury, która utrzyma się przez wiele godzin? A może potrzebujesz falownicy o niewielkich rozmiarach, która znajdzie miejsce w walizce lub torbie treningowej? Poszukujesz niezawodnego sprzętu, który jednocześnie będzie bezpieczny dla Twoich włosów? Wypróbuj więc CeraSeries Wavestyler MINI Falownica ceramiczna do stylizacji, która swobodnie poradzi sobie nawet z krótkimi włosami i z łatwością zabierzesz ją ze sobą w podróż.

CeraSeries Wavestyler MINI Falownica ceramiczna do stylizacji - idealna dla krótkich włosów

Falownica dzięki dwóm równomiernie nagrzewającym się płytkom idealnie rozprowadza ciepło na całej powierzchni pasma i sprawia, że z łatwością wykreujesz niemal każdy rodzaj fryzury. Niewielkie rozmiary falownicy sprawiają, że z łatwością można stworzyć burzę loków nawet w przypadku krótkich włosów. Bezpiecznym i przyjaznym rozwiązaniem jest chłodna końcówka falownicy - dzięki niej można operować sprzętem w bezpieczny i prostszy sposób. Największą jednak jej zaletą jest to, że jest gotowa do pracy już po 15 sekundach. Od dziś możesz tworzyć wyjątkowe fryzury w bardzo krótkim czasie.

Dane techniczne:
● idealna do włosów krótkich i średniej długości
● posiada chłodną końcówkę
● osiąga temperaturę pracy po 15 sekundach
● maksymalna temperatura pracy 200°C
● posiada powłokę ceramiczną
● Moc 32W
● przewód zasilający o długości 2m

Gwarancja: 12 miesięcy

Uwaga! Sprzęt ten podlega gwarancji z załączoną kartą gwarancyjną, na której podany jest jego numer seryjny. Ten sam numer seryjny wygrawerowany jest na obudowie sprzętu.

Gwarancja: 12 miesięcy od daty zakupu
Producent: CeraSeries
Jonizacja: Nie
Wyświetlacz LCD: Nie
Moc urządzenia: 32W
Pytania i odpowiedzi
Sylwia
Dzień dobry Mam włosy cienkie, przed ramiona. Nie mam doświadczenia w kręceniu włosów. Czy ta falownica byłaby dla mnie dobra Państwa zdaniem? Dziękuję za informację.
Opiekun produktu

Ta falownica jest przeznaczona do włosów o średniej długości bądź krótkich. Myślę, że na początek byłaby idealnym wyborem ze względu na to, że jest mała i na pewno wygodniej się nią posługiwać.

Opinie o CeraSeries Wavestyler MINI Falownica ceramiczna do stylizacji
Recenzje użytkowników Dodano
Polecam
świetnyprodukt w dobrej cenie szybko zmienia fryzure
Bardzo poręczna falownica z obrotowym kabelkiem. Super na wyjazdy. Raczej do średniej długości włosów. Polecam produkt i sklep.