Efalock Professional eVento Intenso Suszarka do włosów z jonizacją, lekka, ultracicha, matowa 2500W
- Kod katalogowy: 20494/ANTRACYT
- Producent: Efalock Professional
-
Dostępność:
Produkt wycofany
902,00 zł
399,00 zł
Efalock Professional eVento Intenso Suszarka do włosów z jonizacją jest lekka i ultracicha, zapewnia aż 10 tysięcy godzin żywotności. Jest wyposażona w wydajny bezszczotkowy silnik cyfrowy. Urządzenie ma imponującą moc 2500 W i duży przepływ powietrza, dzięki czemu zapewnia wydajność suszenia. Matowe wykończenie nadaje jej elegancki wygląd.
Wydajne suszenie i elegancki włoski design
Profesjonalna suszarka eVento Intenso niemieckiej marki Efalock łączy w sobie wiele zalet. Niezawodny bezszczotkowy silnik jest gwarancją długowieczności, a niewielka waga i niski poziom hałasu uprzyjemniają pracę. Dodatkowo generator jonów ujemnych sprawia, że włosy po suszeniu są gładkie i lśniące, nie puszą się i nie elektryzują.
Suszarka Efalock eVento Intenso - cechy:
- bezszczotkowy silnik ze sterowaniem cyfrowym
- żywotność do 10 000 godzin
- jonizowany strumień powietrza
- moc 2500 W
- przepływ powietrza: 119,70 m³/h
- waga: 402 g
- poziom hałasu 66dB (wbudowany tłumik)
- dwie końcówki - koncentratory w zestawie
- 2 prędkości
- 3 poziomy temperatury
- przycisk zimnego nawiewu
- obudowa wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego poliwęglanu
- wyjmowany filtr ułatwiający czyszczenie
- przewód zasilający: 3m
- kolor: dark-anthracite (ciemny antracyt)
- wykończenie: matowe
- kod produktu: 14102413
- kraj produkcji: Włochy
-
długość suszarki (góra): 22 cm, długość uchwytu: 12 cm, długość pionowa (uchwyt i górna część): 20 cm.
| Akcesoria: | koncentrator |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Efalock Professional |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 119,70 m3/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 402g |
| Poziom hałasu: | 66dB |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Przewód zasilający: | 3.0m |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | antracyt |
| Moc urządzenia: | 2500W |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |

co zrobic aby nie zszedł mat z powierzchni ?
Aby zapobiec ścieraniu się matowego wykończenia suszarki warto przechowywać suszarkę w uchwycie na suszarkę, unikać ścierających środków czyszczących, chronić przed nadmierną wilgocią.
Jak weryfikujemy recenzje?
| Recenzje użytkowników | Dodano |
|---|---|
|
M...a
Bardzo lekka, zgrabna dzięki czemu suszenie przebiega szybko i wygodnie. Jest super :)) Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
15-05-2025 |
|
A...a
Polecam, bardzo dobra |
27-01-2025 |
|
M...a
Lekka suszarka idealna do salonu fryzjerskiego. Zdaje egzamin każdego dnia! Ma dużo ustawień, dodatkowe końcówki, jest poręczna. Polecam! Nie tylko profesjonalistom Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
06-10-2024 |
|
A..
Lekka cicha i poręczna. Przewod długi- na plus. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
30-07-2024 |
|
R...a
Świetna! Wysoka jakość w przystępnej cenie. |
29-07-2024 |
|
M..k
Lekka i cicha. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
12-12-2023 |
|
D..k
Elegancka, wygodna suszarka o dużej wydajności. Polecam! Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
30-11-2023 |
|
M..t
Świetna lekka suszarka, ładny design . Polecam będziesz zadowolony :) Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
02-10-2023 |