Essenti Care Nitrile Gloves rękawiczki nitrylowe bezpudrowe niebieskie 100szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12065
  • Producent: Essenti Care
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 16,38 zł 14,04 zł
  • Niedostępny
Kupując ten produkt otrzymasz: 14 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Niepudrowane diagnostyczne i ochronne rękawice nitrylowe, niejałowe, do jednorazowego użycia, koloru niebiesko-fioletowego, 100 sztuk/opakowanie.

Czy potrzebujesz doskonałej jakości rękawiczki nitrylowe? Szukasz wyjątkowo miękkich i bardzo elastycznych rękawiczek, które będą niezastąpione w codziennej pracy fryzjerskiej lub kosmetycznej? Pragniesz, by dopasowywały się do ręki i stały się jak druga skóra? Nie chcesz, by rękawiczki ograniczały Twoje ruchy lub utrudniały wykonanie precyzyjnych czynności? Czy chcesz, by Twoje rękawiczki ochraniały Twoją skórę przed środkami chemicznymi, na które narażone są codziennie Twoje dłonie? Sięgnij więc po Essenti Care Nitrile Gloves rękawiczki nitrylowe bezpudrowe niebieskie 100szt., które będą niezastąpione w codziennej pracy.

Essenti Care Nitrile Gloves rękawiczki nitrylowe bezpudrowe niebieskie 100szt. – najlepsza ochrona dla Twojej skóry

Rękawiczki nitrylowe bezpudrow dedykowane są do użytku w czasie zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych w profesjonalnych salonach, a także w każdym miejscu, w którym ceni się bezpieczeństwo i higienę pracy. Nitryl to materiał, który stanowi najlepszą i najbezpieczniejszą alternatywę dla osób, które są uczulone na lateks. Powstały z kauczuku nitrylowego, czyli materiału bardzo podatnego na rozciąganie. Dzięki nim można osłonić wrażliwe ręce przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych. Uniwersalny kształt sprawia, że nie ma znaczenia, na którą rękę zakładasz rękawiczkę – zawsze będzie pasować. Są to rękawiczki jednorazowego użytku.

Przechowywanie: najlepiej, by rękawiczki przechowywane były w oryginalnym pudełku w temperaturze 5-30 stopni Celsjusza.
Utylizacja: z racji tego, że rękawiczki mogą być zanieczyszczone zakaźnymi lub innymi niebezpiecznymi substancjami, należy je utylizować zgodnie z obowiązującymi w lokalu przepisami.

Rozmiar: XL

Ilość: 100szt.

Producent: Essenti Care
Opinie o Essenti Care Nitrile Gloves rękawiczki nitrylowe bezpudrowe niebieskie 100szt.
Recenzje użytkowników Dodano
Towar który stał się nagle towarem deficytowym a cóż my w salonach bez tego też przestaniemy funkcjonować, więc tym bardziej go doceniamy
Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Produkt godny polecenia. Szybka wysyłka. Porządna firma. Warto zamawiać w tej firmie
widget po rozwinięciu