Fanola Kremowa emulsja utleniająca (oxydant) 1,05%, 3%, 6%, 9%, 12% 1000ml

 • 5 opinii, 2 pytania
 • Kod katalogowy: 16491/12%
 • Producent: Fanola
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 9,90 zł
 • szt.
 • Cena katalogowa: 21,40 zł 16,59 zł

Potrzebujesz emulsji utleniającej, dzięki której osiągniesz optymalne efekty koloryzacji i w pełni wykorzystasz potencjał produktów do koloryzacji? Chcesz, by włosy po koloryzacji były miękkie, błyszczące, zdrowe i nawilżone? Szukasz produktu utleniającego bogate w składniki pochodzenia naturalnego, takie jak wosk ryżowy? Dzięki organicznej emulsji aktywującej Fanola możesz cieszyć się doskonałą koloryzacją i całkowitym pokryciem siwych włosów.

Lekka konsystencja emulsji aktywującej Fanola

Emulsja aktywująca Fanola to produkt, który zapewnia maksymalne krycie. Oxydant przeznaczony jest do profesjonalnego farbowania włosów z użyciem farb Fanola. Perfumowana kremowa emulsja utleniająca na bazie wody utlenionej. Wysokiej jakości formuła w połączeniu z farbą Fanola tworzy łatwą do zastosowania, zwartą mieszankę. Zwiększa właściwości kremu koloryzującego Fanola. Lekko kremowa konsystencja zapewnia dużą wygodę i komfort stosowania. Wyjątkowa formuła zapewnia stabilny rezultat oraz gwarantuje pełne działanie farby oraz rozjaśniacza. Oxydant o przyjemnym bananowym zapachu. Lekka konsystencja sprawia, że mieszanka idealnie pokrywa włosy na całej długości. Oxydant zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów. Niewielkie stężenie oxydantu pomoże przyciemnić włosy, stonować kolory blondu oraz odświeżyć kolor na tym samym poziomie. Znakomicie sprawdzi się w przypadku koloryzacji w stylu ombre. Oxydant zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów. W składzie oxydantu znalazł się nadtlenek wodoru, który jest substancją o wyjątkowych właściwościach utleniających, co znakomicie wpływa na efekty koloryzacji.

Oksydant Fanola

 • kremowa konsystencja
 • niedrażniąca formuła
 • do koloryzacji trwałej i ton w ton
 • dostępny w stężeniach: 1,05%, 3%, 6%, 9%, 12%

Pojemność: 1000ml
Producent: Fanola
Rodzaj koloryzacji: trwała
Cechy szczególne: lekka kremowa konsystencja, na bazie wody utlenionej, o przyjemnym bananowym zapachu, z woskiem ryżowym
Pytania i odpowiedzi
Cela
Witam, jaki oxydant do farby Fanola8,34?
Opiekun produktu

Wybór oksydantu zależy od tego czy i o ile tonów chce Pani rozjaśnić włosy.

Anita
Witam, jaki oxydant powinnam kupić żeby pokryć siwe włosy do kremu koloryzujacego Fanola 5.14 ewentualnie 5.22?
Opiekun produktu

6% zapewnia najlepsze pokrycie siwizny i rozjaśnienie o maks. 2 tony.

Opinie o Fanola Kremowa emulsja utleniająca (oxydant) 1,05%, 3%, 6%, 9%, 12% 1000ml
Recenzje użytkowników Dodano
Nie jestem w stanie mówić za wszystkich, ale na moje włosy był odpowiedni. Z odrobiną wiedzy, pojęcia o tym co się robi, jest naprawdę w porządku produktem jak za swoją cenę. Kupując aktywator w przyszłości z pewnością zdecycuję się na ten, ale w najbliższej przyszłości mógłby to tylko być produkt o innym stężeniu, bo jedna butelka starcza na naprawdę wiele, i zużycie całej mojej 30-stki zajmie długo.
ok
polecam
produkt ok
polecam