Goldwell StyleSign Just Smooth SLEEK PERFECTION serum ochronne 100ml

  • 7 opinii
  • Kod katalogowy: 5571
  • Producent: Goldwell
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 98,40 zł 57,12 zł
  • Niedostępny

Zadbaj o ochronę swoich włosów przed każdym użyciem prostownicy. Mimo, że profesjonalne prostownice do włosów są skonstruowane z myślą o maksymalnej ochronie włosów, nie należy lekceważyć faktu, iż preparat ochronny jest niezbędny. Idealnie sprawdza się serum Goldwell Stylesign Just Smooth Sleek Perfection, które chroni włosy aż do 200 stopni C. Pamiętaj, iż włosy zniszczyć jest bardzo łatwo, odbudować trudno!

Niezbędna ochrona włosów przez temperaturą z serum Just Smooth Sleek Perfection

Termoochronne serum do prostowania włosów. Idealnie wygładza włókno włosa, chroni przed temperaturą prostownicy (do 200 stopni C), utrzymuje efekt prostych włosów i chroni przed wilgocią do 24h. 

Sposób użycia serum Goldwell Stylesign Just Smooth Sleek Perfection

Serum w niewielkiej ilości nanosić na kolejne pasma włosów osuszonych ręcznikiem. Stylizować za pomocą suszarki i szczotki, lub suche włosy za pomocą prostownicy.

Pojemność: 100ml

Pojemność: 100ml
Producent: Goldwell
Seria: Stylesign Straight Stylizacja Goldwell
Działanie: Wygładzanie
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Goldwell StyleSign Just Smooth SLEEK PERFECTION serum ochronne 100ml
Recenzje użytkowników Dodano
sprawdza się!
super
Włosy po tym serum są idealnie proste i bardzp łatwe do ułożenia. Nie kręcą się nawet przy dużej wilgotności powietrza. Super!
super produkt
Uwielbiam to serum , delikatny spray otula włosy i pod wpływem prostownicy idealnie je wygładza . Stosuję od bardzo dawna i nie zamienię na żadne inne. Włosy zostają pełne połysku i pachnące . POLECAM !!!!
Produkt godny polecenia
Teraz wiem, że moje włosy są pod świetną ochroną. Już nie straszna im jest prostownica, a efekt idealnie gładkich i prostych włosów mam każdego dnia. POLECAM.