INOAR G.Hair ZUP Keratyna do keratynowej kuracji prostowania włosów 1000ml

 • Kod katalogowy: 16583
 • Producent: Inoar
 • Dostępność: 2-5 dni roboczych
 • Darmowa dostawa
 • szt.
 • Cena katalogowa: 876,02 zł
 • Rata już od:
 • Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 876 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Planujesz zabieg keratynowego prostowania włosów? Już teraz możesz wykonać go samodzielnie w domu! Wystarczy, że zaopatrzysz się w zestaw profesjonalnych kosmetyków! Jednym z niezbędnych elementów jest Keratyna INOAR G.Hair ZUP do keratynowej kuracji prostowania włosów (1000ml).

Prostująca i regenerująca moc keratyny

Keratyna INOAR G.Hair ZUP jest jednym z elementów zestawu potrzebnego do wykonania domowego zabiegu keratynowego prostowania włosów (drugim koniecznym elementem jest szampon do kuracji ZUP). Kuracja INOAR G.Hair ZUP zawiera formułę prostującą z brazylijską keratyną i polecana jest do każdego rodzaju włosa (sprawdzi się na włosach kręconych, falowanych, suchych, matowych, o każdej porowatości). Po zabiegu Twoje włosy będą proste, nie będą się nieestetycznie puszyć i zauważysz ich wyraźne odżywienie! Dzięki uzupełnieniu niedoborów keratyny w strukturze włosa kosmyki stają się wyraźnie grubsze i bardziej odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Efekty keratynowej kuracji ZUP wraz z szamponem INOAR G.Hair:

 • 100% proste włosy
 • 100% redukcja puszenia
 • uzupełnia niedobory keratyny
 • pogrubia włókno włosa
 • zapewnia odbudowę włosa
 • niesamowita miękkość

Sposób użycia:

 1. Umyć dokładnie włosy szamponem przygotowującym do zabiegu (oczyszczającym), w zależności od potrzeb 2-3 razy, aż otworzymy łuskę włosa. Poświęcamy na każde mycie ok 3 minut.
 2. Bardzo dokładnie wypłukać szampon! Odsączyć nadmiar wody. Sprawdzamy stan i stopień zniszczenia włosów, oceniamy czy włosy nie ciągną się na morko.  Jeśli rozciągają się i nie wracają do swojego pierwotnego stanu- zabiegu nie wykonujemy!! Oznacza to, że włosy są zbyt zniszczone.
 3. Delikatnie rozczesać włosy i wysuszyć w 100%.
 4. Włożyć rękawiczki. Wstrząsnąć butelkę z keratyną. Nalać do miseczki w zależności od potrzeb (zaczynamy od 40g).
 5. Podzielić włosy na sekcje- 3 lub więcej w zależności od ilości włosów.
 6. Wybierać pasma o szer. 1-3 cm w zależności od gęstości włosów.
 7. Rozpocząć nakładanie produktu od tyłu głowy. Pamiętamy o zostawieniu odrostu-produkt nie może dotykać skóry głowy. Usuwamy nadmiar keratyny (sczesujemy grzebieniem), włosy nie mogą być przeciążone zbyt dużą ilością produktu.
 8. Pozostawiamy na 20 minut.
 9. Rozpocząć suszenie włosów, suszymy je w 100 %. Nastawiamy średni nawiew ciepła w suszarce! Nie suszymy gorącym powietrzem, utrudni-wydłuży to suszenie.
 10. Nie dotykamy suszarką włosów, ani tez nie modelujemy na szczotkę (okrągłą). Pomagamy sobie np. płaską szczotką.
 11. Następnie rozpoczynamy prostowanie. Pracujemy w zakresie temperatur 200-230 stopni-w zależności od grubości, stopnia zniszczenia i koloru włosów.
 12. Czekamy aż włosy przestygną -5 min, możemy spłukać je letnią wodą (BEZ UŻYCIA ŻADNEGO SZAMPONU!!!) Suszymy włosy.
 13. Tego samego dnia nie spinamy włosów, nie korzystamy z basenu, sauny i solarium. Pilnujemy  aby włosy nam nie zmokły.
 14. Już następnego dnia należy umyć włosy szamponem do tego przeznaczonym z serii INOAR

Pojemność: 1000 ml

Pojemność: 1000ml
Producent: Inoar
Seria: g.hair Inoar
Dla kogo: kobieta
Naturalne składniki: Tak
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu