Novex Gold Blindgem odżywka keratynowa bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych 90g

  • Kod katalogowy: 15436
  • Producent: Novex
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 19,00 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 19 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Odżywka keratynowa do włosów suchych i zniszczonych

Potrzebujesz ekspresowej odżywki keratynowej do wygładzania i prostowania włosów? Szukasz profesjonalnego kosmetyku, który będzie zaskakiwał skutecznością działania? Marzysz o tym, by odżywka poradziła sobie z włosami suchymi i zniszczonymi? Zatem właśnie dla Ciebie przeznaczona jest Novex Gold Blindgem odżywka keratynowa bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych 90g, która w prosty sposób wygładza i wspomaga pielęgnację włosów.

Novex Gold Blindgem odżywka keratynowa bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych 90g – doskonale gładkie włosy

Odżywka z wysoką zawartością keratyny szczególnie polecana jest do odbudowy włosów suchych i zniszczonych, które wymagają codziennej starannej pielęgnacji i odpowiedniej troski. Swoją skuteczność zawdzięcza bardzo dużej dawce skoncentrowanej keratyny, wzmacniającej strukturę włosów, nadającej im połysk i miękkość. Nasze włosy mają bowiem zdolność do nadmiernej utraty keratyny ze swoich włókien. A jest to przecież ich naturalny budulec. Dlatego właśnie powstające niedobory należy uzupełniać specjalnymi kosmetykami z dużą ilością keratyny. To właśnie ona sprawia, że włosy zyskują na objętości i znacznie łatwiej układają się. Kosmetyk zalecany jest szczególnie w przypadku pielęgnacji włosów po chemicznych zabiegach, takich jak koloryzacja, trwała ondulacja lub termostylizacja. Dzięki innowacyjnej odżywce z keratyną Twoje włosy będą zachwycać miękkością, gładkością i zdrowym wyglądem.

Sposób użycia: Odżywkę należy nałożyć na wilgotne włosy po uprzednim umyciu ich szamponem. Nie spłukiwać.

Pojemność: 90g

Pojemność: 90ml
Producent: Novex
Działanie: Wzmacnianie
Dla kogo: kobieta
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu