Matrix Light Master dodatek do rozjaśniacza dla technik z wolnej ręki 114g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 11821
  • Producent: Matrix
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 65,19 zł 52,80 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 52 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Dodatek do rozjaśniacza do technik z wolnej ręki

Chcesz znaleźć skuteczny sposób na koloryzację i rozjaśnianie włosów? Masz już dość nieestetycznie wykonywanej koloryzacji, w czasie której produkt do farbowania rozchlapuje się na wszystkie strony? Może chcesz usprawnić nakładania mieszaniny do rozjaśniania? Marzysz o dużo bardziej precyzyjnej koloryzacji włosów? Jeśli chcesz sprawić, że Twoja praca będzie znacznie bardziej przyjemna, nie czekaj już dłużej i zamów Matrix Light Master dodatek do rozjaśniacza dla technik z wolnej ręki 114g, który zrewolucjonizuje nakładanie rozjaśniacza na włosy.

Matrix Light Master dodatek do rozjaśniacza dla technik z wolnej ręki 114g – innowacyjny sposób na rozjaśnianie włosów

Technika wolnej ręki daje możliwość bardzo dokładnej koloryzacji bez użycia folii oraz separatorów. Technika ta pozwala również zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii skórnych. Dzięki niej możliwe jest równomierne rozprowadzenie koloru na całej długości włosów oraz efekt rozjaśnienia. To sprawia, że po koloryzacji odrosty są znacznie mniej widoczne. Całość zyskuje subtelne refleksy. Dodatek należy stosować z oksydantami 3, 6, 9 procent. Maksymalny czas trzymania na włosach nie powinien przekraczać 50 minut.

Sposób użycia:

15g pudru rozjaśniającego zmieszać z 30ml oksydantu oraz 4,5g dodatku do techniki wolnej ręki.

Pojemność: 114g

Producent: Matrix
Pojemność: 114g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu