Dzisiaj Darmowa Wysyłka - szczegóły

Muhle Nom Theo Pędzel do golenia dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16339
  • Producent: Muhle
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 53,36 zł
Podobne produkty

Potrzebujesz eleganckiego akcesorium do komfortowego i skutecznego golenia? Chcesz znaleźć praktyczny i wygodny pędzel, z którym znakomicie poradzą sobie nawet początkujący? Szukasz pędzla z naturalnym włosiem dzika? Dzięki pędzlowi do golenia Muhle możesz cieszyć ergonomicznym narzędziem do codziennego użytku.

Włosie z dzika w pędzlu do golenia Muhle

Pędzel do golenia Muhle to eleganckie akcesorium i naprawdę świetny pomocnik do komfortowego i skutecznego golenia. Produkt jest bardzo praktyczny i wygodny, dlatego zadowoli potrzeby nawet początkujących. Naturalne włosie pędzla dobrze zatrzymuje wilgoć i sprzyja skutecznemu wyrabianiu gęstej i puszystej piany, która uczyni zarost miękkim i podatnym na ostrze. Cechą charakterystyczną szczeciny z dzika jest jej chropowata powierzchnia, która podbija zarost u nasady, co ułatwia golenie. Uchwyt pędzla spełnia wszystkie standardy ergonomiczne, dzięki czemu pędzel do golenia Muhle wygodnie leży wygodnie w dłoni i nie powoduje zmęczenia. Ponadto materiał uchwytu to termowane drewno jesionu, co zapewnia pędzlowi długą żywotność i nadaje ciemny odcień. Uchwyt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, więc pędzel posłuży przez wiele lat. Nowoczesny design pędzla i ergonomiczna budowa sprawiają, że pędzel sprawdzi się idealnie w czasie codziennego domowego użytku, a także w czasie wykonywania zabiegów w salonie barberskim.

Sposób użycia: Zanurz pędzel w ciepłą lub gorącą wodę na 2-3 minuty, następnie weź odrobinę kremu na pędzel i wyrób pianę. Rozprowadź krem po całej długości zarostu i ogol się.

Producent: Muhle
Cechy szczególne: naturalne włosie z dzika
Pytania i odpowiedzi