MySalon Professional Therapy 3X Tritech Prostownica do włosów z podczerwienią
- Kod katalogowy: 19720
- Producent: MySalon Professional
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
- 449,00 zł
- W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
MySalon Professional Therapy 3X Tritech Prostownica do włosów z podczerwienią to nowoczesne urządzenie do prostowania, które zapewnia efektywne i bezpieczne wygładzanie włosów. Technologia Infrared dodatkowo pielęgnuje pasma i zapobiega zniszczeniom.
Prostownica na podczerwień MySalon Professional Therapy 3X Tritech - gładkie i zdrowe włosy
Nowoczesna prostownica MySalon Professional gwarantuje skuteczne wygładzanie włosów, a przy tym chroni ich włókna przed zniszczeniami. Wszystko dzięki innowacyjnym technologiom, które zastosowano w tym urządzeniu. Prostownica MySalon 3X Tritech łączy w sobie technologię podczerwieni Infrared oraz płytki ceramiczno - tytanowe. Dzięki temu jest bezpieczna dla włosów i zapobiega ich puszeniu się. Pływające płytki o szerokości 40 mm ułatwiają precyzyjne wygładzanie włosów. Prostownica MySalon posiada szeroki zakres regulacji temperatury: od 130 do 230°C, dzięki czemu z łatwością dopasujesz jej poziom do typu włosów. Prostownica jest wyposażona w odporną grzałkę PTC, która nagrzewa się do maksymalnej temperatury w zaledwie 3 minuty. Zaokrąglone krawędzie umożliwiają tworzenie loków i fal. Obrotowy kabel o długości 2,8 m zapewnia komfort użytkowania.
Dane techniczne:
- z podczerwienią (Infrared),
- płytki ceramiczno - tytanowe,
- pływające płytki o szer. 40 mm,
- długość płytek 10 cm,
- regulacja temp. od 130 do 230°C,
- automatyczne wyłączanie,
- nagrzewanie do maks. temp. w 3 min.,
- cyfrowy wyświetlacz LCD,
- odporna grzałka PTC,
- kabel obrotowy 2,8 m,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- 110-240 V,
- 50-60 Hz,
- 60 W,
- zaokrąglone krawędzie,
- etui w komplecie,
- spray termoochronny Placenta Be Natural Lisso Keratina.
Regulacja temperatury:
- 150°C - włosy cienkie i słabe, po zabiegach chemicznych
- 180°C - włosy normalne
- 200°C - włosy falowane, w dobrej kondycji
- 220°C i więcej - włosy grube, mocno kręcone, w dobrej kondycji
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Technologia płytek: | tytanowo-ceramiczna |
| Producent: | MySalon Professional |
| Szerokość płytki: | 40mm |
| Prostowanie włosów: | suchych |
| Długość płytki: | 100mm |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 130 - 230 stopni C (cyfrowa) |
| Akcesoria dodatkowe: | Etui |
| Przewód zasilający: | 2.8m obrotowy |
| Czas nagrzewania: | funkcja szybkiego nagrzewania |
| Cechy szczególne: | automatyczne wyłączanie |
| Moc urządzenia: | 60W |
| Funkcje dodatkowe: | Odpowiednia do robienia loków, System podczerwieni - włosy zdrowsze i bardziej lśniące |

