Olivia Garden CI Turbo VENT Boar Szczotka do modelowania z powłoką ceramiczną rozmiar 22

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12718
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 50,95 zł 43,09 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 43 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Szczotka do modelowania włosów krótkich

Potrzebujesz szczotki do modelowania włosów, która sprawi, że fryzura będzie wyglądać efektownie? Chcesz wygładzić włosy i nadać im nieskazitelnego blasku i zachwycającej miękkości? Wypróbuj więc Olivia Garden Szczotka CI Turbo VENT Boar 22, która doskonale modeluje włosy i unosi je u nasady.

Olivia Garden Szczotka CI Turbo VENT Boar 22 – włosy o znacznie większej objętości

Szczotka przeznaczona jest do codziennego modelowania włosów. Korpus został wykonany w technologii ceramicznej, co sprawia, że ciepło z suszarki jest rozprowadzane idealnie równomiernie na całej powierzchni włosów. Ceramiczna powłoka nagrzewa się znacznie szybciej i na dłużej zatrzymuje ciepło. To zapewnia szybsza i bardziej efektywną stylizację każdego rodzaju włosów. Technologia jonów ujemnych sprawia, że szczotka w czasie wyciągania włosów, domyka łuski włosów, co przeciwdziała odparowywaniu włosów i przyczynia się do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia. Włosy odpowiednio nawodnione to włosy pełne blasku i doskonale wygładzone. Włosie powstało ze szczeciny dzika, więc jest sztywne. Dlatego też szczotka sprawdzi się idealnie w czasie prostowania i wygładzania włosów. Szczotka eliminuje efekt naelektryzowanych i puszących się włosów. Duże otwory zapewniają dużo lepszą cyrkulację powietrza i skracają czas suszenia.

Seria: Olivia Garden Ceramic-Ion
widget po rozwinięciu