Panasonic ER412N Trymer do nosa i uszu
- Kod katalogowy: 6313
- Producent: Panasonic Professionals
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
124,59 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 139,63 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
Mini-trymer zasilany bateriami AA (R6)
Trymer Panasonic ER412N to niezawodne i kompaktowe urządzenie do precyzyjnego usuwania niechcianego owłosienia z nosa, uszu, brwi oraz szyi. Wyposażony w hipoalergiczne ostrza ze stali nierdzewnej i technologię podwójnego cięcia, gwarantuje dokładność do 0,5 mm. Dzięki bezprzewodowej pracy i możliwości używania na mokro i sucho, jest idealnym rozwiązaniem zarówno do codziennego użytku, jak i w podróży. Całkowicie wodoodporny korpus umożliwia szybkie i higieniczne czyszczenie pod bieżącą wodą.
Bezpieczne i higieniczne przycinanie
Wygięte ostrza z hipoalergicznej stali nierdzewnej delikatnie, ale skutecznie usuwają włosy, pozostawiając odpowiednią ilość do naturalnego filtrowania. Ochronny stożek kieruje włosy między ostrza, eliminując ryzyko kontaktu ze skórą i podrażnień. Trymer Panasonic ER412N łączy precyzję z maksymalną higieną i komfortem użytkowania.
Cechy produktu:
- precyzyjne przycinanie do 0,5 mm
- działanie na mokro i na sucho
- wodoodporna obudowa – możliwość płukania pod wodą
- hipoalergiczne ostrza z wygiętej stali nierdzewnej
- technologia podwójnych ostrzy
- ochronny stożek zabezpieczający skórę
- do nosa i uszu
- bezprzewodowa praca zasilana jedną baterią AA
- do 90 minut pracy
- lekka konstrukcja – tylko 64 g z baterią
- idealny w podróży
Sposób użycia:
Włącz trymer i delikatnie wprowadź końcówkę tnącą w miejsce, z którego chcesz usunąć włosy. Po zakończeniu opłucz urządzenie pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia. Używaj zarówno na sucho, jak i podczas kąpieli – w zależności od preferencji.
Producent: Panasonic
| Producent: | Panasonic |
| Rodzaj produktu: | Trymer |
| Rodzaj zasilania: | na baterie |
| Cechy szczególne: | usuwanie włosów z uszu oraz nosa |

Jak weryfikujemy recenzje?
|
Jest Ok
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
Polecam, trymer jest wygodny w użyciu, leciutki, dokladnie usuwa włosy w nosie i uszach.
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
świetny, bardzo dokładnie usuwa włoski
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
polecam, szybka dostawa
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
polecam
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
słabe, myślałem, że będzie dobry metal a okazał się plastyk .. nie polecam - w domu da radę nie na salonach
Czy ta recenzja była pomocna?
|
|
|
Swietna rzecz dla osób zmagających się z owłosieniem w dziwnych miejscach-urządzenie mój problem rozwiązało, może uczynić to innym ;)
Czy ta recenzja była pomocna?
|