Panda MASTER pomocnik fryazjerski dostępny w 48H

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 8703
  • Producent: Panda
  • Dostępność: W magazynie producenta
    Czas realizacji: Sprawdź czas produkcji i dostawy
  • Dostawa od: 36,00 zł

Pomocnik fryzjerski z 6 szufladami

Zdarza Ci się nie pamiętać, co gdzie leży? Masz wrażenie, że zawsze, gdy któreś narzędzie jest Ci potrzebne, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach? Chcesz mieć wszystkie niezbędne akcesoria fryzjerskie w jednym miejscu? Idealnym rozwiązaniem, które spełni wszystkie Twoje potrzeby, na pewno okaże się pomocnik fryzjerski Panda MASTER.

Pomocnik Panda MASTER – ekonomiczność i nowoczesny design

Mebel został wyposażony w sześć pojemnych, osobnych szuflad, umożliwiających rozdzielenie najpotrzebniejszych narzędzi według własnego uznania. Do układania najpotrzebniejszych akcesoriów na pewno przyda się szeroki blat, natomiast dodatkowe wieszaki zwiększą jeszcze funkcjonalność tej mini szafeczki. Tworzywo, z którego wykonano pomocnika, okazuje się wyjątkowo trwałe oraz odporne na wszelkie zarysowania. Co ważne, cztery kółka, przymocowane u podstawy sprawiają, że mebel staje się bardzo mobilny.

Pomocnik w uniwersalnym, czarnym kolorze wpasuje się w każde otoczenie. Jego elegancki, minimalistyczny projekt wprowadzi powiew nowoczesności do Twojego salonu. 

Wymiary: 86cmx39cmx39cm

Seria: Master
Rodzaj mebla: pomocnik fryzjerski, wózek
Dostępność: tylko dostępne
Zobacz video
widget po rozwinięciu