Revlon Blonderful 8 rozjaśniacz w proszku do 8 tonów 750g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12189/8
  • Producent: Revlon Professional
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 309,14 zł 197,65 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 197 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Rozjaśniacz do 8 tonów

Szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na rozjaśnianie włosów? Chcesz zapewnić sobie najlepsze efekty rozjaśnianie? Potrzebujesz produktu, który ochroni włókna włosów w czasie mocno inwazyjnego procesu rozjaśniania, a jednocześnie pozwoli uzyskać efekt rozjaśnienia aż o siedem tonów? Więc właśnie dla Ciebie przeznaczony jest Revlon Blonderful 8 rozjaśniacz w proszku do 8 tonów 750g, który jest produktem w pełni profesjonalnym.

Revlon Blonderful 8 rozjaśniacz w proszku do 8 tonów 750g– najlepsze efekty rozjaśniania

Rozjaśniacz to produkt niezbędny w czasie zmiany koloru włosów na jaśniejszy. Produkt ma konsystencję lekkiego proszku, który z łatwością miesza się z innym produktami niezbędnymi do zabiegu zmiany koloru. Unikatowa formuła Revlon Blonderful 8 rozjaśniacz w proszku do 8 tonów 750g pozwala wywabić kolor nawet o osiem tonów – to bezpieczny sposób na rozjaśnianie. Nie musisz się obawiać o zniszczenie włosów, ponieważ produkt jest bardzo bezpieczny. Pozwala on uniknąć nieestetycznych żółtych tonów oraz pomaga pozbyć się naturalnych pigmentów z włókien włosów.

Sposób użycia: W zależności od wymaganego stopnia rozjaśniania i konsystencji, wymieszaj Revlon Blonderful z emulsją aktywującą. Im niższe stężenie emulsji, tym proces rozjaśniania będzie delikatniejszy. Czas działania zależy od stanu włosa a także pożądanego efektu blond. W razie potrzeby szybkiego rozjaśnienia, czas działania możesz skrócić poprzez użycie dodatkowego ciepła. Dłuższy czas działania bez dodatkowego ciepła jest zalecany do delikatniejszego procesu rozjaśniania. Maksymalny czas działania wynosi 50 minut.

Pojemność: 750g

Koloryzacja: do włosów blond
Pojemność: 750g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu