Schwarzkopf BLONDME Blonde Toning Baza tonująca do włosów blond w kremie 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12489/FB
  • Producent: Schwarzkopf
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 60,27 zł 33,15 zł

Baza tonująca do włosów blond - zmiękczenie koloru

Czy marzysz o tym, by w swoim salonie uzyskać doskonały kolor blondu? Chcesz znaleźć produkt, który będzie nadawał się zarówno do włosów rozjaśnianych lub naturalnych? Szukasz kosmetyku gotowego do użycia? A może potrzebujesz kosmetyku, który będzie kompleksowo ochraniał kolor i przedłuży jego trwałość? Wypróbuj więc Schwarzkopf BLONDME Blonde Toning Baza tonująca do włosów blond w kremie 60ml, który wyróżnia się niską zawartością amoniaku.

Schwarzkopf BLONDME Baza tonująca do włosów blond w kremie 60ml – ochrona i wydłużenie trwałości

Baza przeznaczona jest do użytku w profesjonalnym salonie fryzjerskim i dedykowana jest włosom rozjaśnianym oraz naturalnie jasnym. Uzyskanie wymarzonego koloru blond nie jest proste. Niezależnie od tego czy włosy są rozjaśniane czy naturalnie jasne, potrzebują odpowiednich kosmetyków. Baza tonująca to gotowy do użycia produkt w kremie. Innowacyjna technologia zawiera trwałe pigmenty i polimery tonujące. Kompleksowo chroni kolor oraz przedłuża jego trwałość i blask. Baza tonująca nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie – pielęgnuje je. Ma niską zawartość amoniaku. Odżywia włosy, nadaje im świetlisty blask oraz pożądany odcień. Zawiera składniki odżywcze, głęboko i skutecznie regeneruje włosy.

Sposób użycia:

Łączyć z utleniaczem w proporcjach 1:1. Zalecana moc utleniacza: 2% na włosy rozjaśnione i po dekoloryzacji, 6% na naturalne blondy. Aplikować na wilgotne włosy. Po 15 - 30 minutach dokładnie spłukać.

Pojemność: 60ml

blonde toning

Koloryzacja: do włosów blond
Producent: Schwarzkopf
Pojemność: 60ml
Produkty bez amoniaku: Nie
Opinie o Schwarzkopf BLONDME Blonde Toning Baza tonująca do włosów blond w kremie 60ml
Recenzje użytkowników Dodano
Joanna
Baza bardzo fajnie tonuje kolor blond polecam
08-09-2019
widget po rozwinięciu