Tahe Lumiere Express regulator porowatości włosa 250ml

  • Kod katalogowy: 16474
  • Producent: Tahe
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 100,00 zł 38,24 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 80 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Prowadzisz salon fryzjerski i szukasz najwyższej jakości produktów, które umożliwią Ci świadczenie perfekcyjnych usług? Chcesz zapewnić swoim klientkom długotrwałe i spektakularne efekty koloryzacji? W takim razie musisz zaopatrzyć się w regulator porowatości włosa Tahe Lumiere Express (250ml), który prowadza do koloryzacji technologię rodem z przyszłości!

Technologia regulacji porowatości włosa

Tahe Lumiere Express to zaawansowana technologia, wzbogacona o pochodne sorbitolu, witaminę PP oraz składniki nawilżające, które pomagają zrównoważyć porowatość włosów na całej ich długości, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie równomiernej penetracji pigmentów na całej długości włosa podczas zabiegu koloryzacji. Zastosowanie regulatora Tahe Lumiere Express pozwala uzyskać doskonałe efekty koloryzacji i dłużej cieszyć się intensywnymi, promiennymi i świetlistymi kolorami włosów! Specyfik przyczynia się do przywrócenia równowagi porowatości włosów od nasady po końce, zapewniając równomierną penetrację na całej długości naczyń włosowatych pigmentów oraz aktywnych składników koloryzujących LUMIÈRE EXPRESS. Zapewnia doskonała jednolitość koloru.

Sposób użycia: Nakładać po zaaplikowaniu barwnika u nasady. Można go mieszać z barwnikiem, ale zaleca się aplikację na środku włosów i na końcach (unikać aplikowania u nasady)! Na wilgotne włosy należy nałożyć odpowiednią ilość na środek i końce (w przypadku włosów o średniej i wysokiej porowatości). Kontynuować zabieg z użyciem farby Lumiere.

Pojemność: 250 ml

Pojemność: 250ml
Producent: Tahe
Cechy szczególne: produkt wzbogacony o pochodne sorbitolu, z witaminą PP (B3)
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu