Dzisiaj Darmowa Wysyłka - szczegóły

Tahe Oxydant Lumiere Express kremowy utleniacz 1,5%, 3%, 6%, 9%, 12% 1000ml

 • , 1 pytanie
 • Kod katalogowy: 16370/1,5
 • Producent: Tahe
 • Dostępność: 2-5 dni roboczych
 • Dostawa od: 9,99 zł

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego - cena widoczna dla klientów salonowych.

Jesteś fryzjerem? Prowadzisz salon?
Załóż konto i napisz do nas e-mail z prośbą o weryfikację. Załóż konto

Potrzebujesz kremowej emulsji utleniającej do koloryzacji Lumière Express Colour? Szukasz kosmetyku do koloryzacji o niskiej lepkości o obniżonym odczynie pH? Chcesz znaleźć utleniacz zabezpieczający strukturę włosów w czasie koloryzacji? Dzięki kremowemu utleniaczowi Tahe włosy staną się miękkie, błyszczące i zdrowe.

Olej arganowy w kremowym utleniaczu Tahe

Kremowy utleniacz Tahe to produkt niezbędny w czasie procesu farbowania włosów – dzięki niemu można stworzyć mieszankę koloryzującą, która dokładnie pokryje pasma. Doskonale współpracuje ze wszystkimi produktami koloryzującymi od marki Tahe. Zapewnia optymalne rozjaśnienie nawet do czterech tonów i gwarantuje jednolity kolor. Produkt nie zawiera alkoholu i nie przesusza włosów. Pozostawia pasma miękkimi, jedwabistymi w dotyku i lśniącymi. Formuła opiera się na zawartości delikatnych wosków, które ochraniają strukturę włosów w czasie zabiegu farbowania. Zwarta konsystencja produktu sprawia, że emulsja nie spływa z włosów i bardzo dobrze łączy się z farbą. Mieszanka idealnie pokrywa włosy na całej długości. Emulsja zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów. To najlepszy sposób na trwałą koloryzację każdego rodzaju włosów – nie może go więc zabraknąć w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Innowacyjne technologie zastosowane w kremowym utleniaczu Tahe gwarantują osiągnięcie optymalnego efektu koloryzacji i pełne wykorzystanie potencjału produktu. Produkt sprawia, że włosy stają się miękkie, błyszczące, zdrowe i dogłębnie nawilżone. W emulsji zastosowano trijonową keratynę i olej arganowy. Składniki te tworzą potrójne wiązanie między strukturami włosów, naturalnymi pigmentami zawartymi w farbach Tahe i składnikami odżywczymi.

Co zyskujesz stosując kremowy utleniacz Tahe?

 • dokładne pokrycie pasm
 • innowacyjne technologie koloryzacji
 • jednolity kolor
 • optymalne efekty koloryzacji
 • pasma staną się miękkie i jedwabiste w dotyku
 • zwarta konsystencja

Sposób użycia: Wymieszaj z farbą w proporcji: koloryzacja standardowa: 1+1; koloryzacja ekonomiczna: 1+1,5; koloryzacja super rozjaśniająca: 1+2

Pojemność: 1000ml

Pojemność: 1000ml
Producent: Tahe
Rodzaj koloryzacji: trwała, półtrwała i ton w ton
Cechy szczególne: formuła bogata w tri­-jonową keratynę, kremowa konsystencja, z olejkiem arganowym
Pytania i odpowiedzi
Kasia
Dzień Dobry, farbuje wlosy Tahe 5 z utleniaczem 6% w proporcji: 1:1 (mam dużo siwych wlosow)niestety bardzo szybko widać odrosty. Co robię nie tak? Może powinnam stosować inne proporcje utleniacza?
Opiekun produktu

Należy trzymać się proporcji podanych w instrukcji użycia danej farby. Po koloryzacji warto zakwasić włosy, by utrwalić efekt.