Tangle Angel Pro Compact szczotka do rozczesywania włosów

  • Kod katalogowy: 15561/ROSEG
  • Producent: Tangle Angel
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 79,99 zł 51,99 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 51 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Szczotka kompaktowa

Potrzebujesz szczotki, która zapewni bezbolesne rozczesywanie nawet mocno splątanych włosów? Chcesz zapomnieć o rozdwajających się końcówkach? Nie szukaj i nie poddawaj swoich włosów oraz skóry głowy bolesnym testom. Od razu zdecyduj się na Tangle Angel Pro Compact szczotka do rozczesywania włosów, która pozwala uzyskać idealnie gładkich pasm.

Tangle Angel Pro Compact szczotka do rozczesywania włosów - bez ciągnięcia, szarpania i wyrywania

Tangle Angel Pro Compact charakteryzuje ją wyjątkowy design - kształt imitujący anielskie skrzydła. Jest on niezwykle oryginalny i niepowtarzalny. Delikatne i miękkie wypustki rozczesują włosy rozplątują każdy kosmyk na sucho i mokro bez wyrywania i łamania. Idealne do rozczesywania włosów przedłużanych, z których rozczesywaniem zwykłe szczotki mogą sobie nie poradzić. Antybakteryjna powłoka zapewnia higieniczne i bezpieczne dla włókien włosów i skóry głowy warunki – powłoka ze srebrem eliminuje mikroby, które odpowiadają za rozwój chorób skóry głowy i pogarszającą się kondycję włosów. Szczotka jest odporna na działanie wysokich temperatur, więc bez obaw możesz ją stosować równolegle z suszarką do włosów. Jeśli chcesz rozczesywać włosy na mokro to nie obawiaj się, że uszkodzisz szczotkę. Jest to model wodoodporny. Niewielkie rozmiary sprawiają, że szczotka może bezpiecznie spoczywać na dnie damskiej torebki. Klapa z wbudowanym lusterkiem umożliwia kompleksową stylizację. Codzienne szczotkowanie włosów Tangle Angel Pro Compact wpływa na zwiększenie ich połysku.

Producent: Tangle Angel
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu