Termix 230 Limited Edition Gold Rose Prostownica do włosów z jonizacją, ceramiczno-turmalinowa
- Kod katalogowy: 20586
- Producent: Termix
-
Dostępność:
Produkt wycofany
-
588,12 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 688,48 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Poszukujesz profesjonalnej prostownicy, która sprosta wymaganiom pracy w salonie fryzjerskim, a także będzie niezastąpiona w codziennej stylizacji włosów w domowym zaciszu? Termix 230 Limited Edition Gold Rose Prostownica do włosów z jonizacją, ceramiczno-turmalinowa to doskonały wybór. Kontrola temperatury została udoskonalona dzięki zastosowaniu nowego cyfrowego systemu, który zapewnia precyzyjne ustawienie temperatury nawet do 230ºC. To pozwala na dostosowanie urządzenia do różnych rodzajów włosów i różnych efektów stylizacji.
Innowacyjne płytki ceramiczno - turmalinowe
W 100% ceramiczne i turmalinowe płytki to gwarancja najwyższej jakości. Regulacja temperatury pozwala na precyzyjne dopasowanie do potrzeb danego zabiegu czy rodzaju włosów, a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniami. Patentowany system ICHS (Intelligent Heat Control System) gwarantuje utrzymanie i równomierne rozprowadzenie temperatury na płytkach. To sprawia, że Termix 230 Gold Rose jest niezwykle skuteczny i łatwy w obsłudze. Innowacyjna technologia Ultra-Glide zapewnia lepszy poślizg po włosach, eliminując ryzyko ciągnięcia i łamania włosów podczas stylizacji.
Nowoczesna nanotechnologia
Ponadto, prostownica Termix 230º Gold Rose została wyposażona w zaawansowaną nanotechnologię i jonizację, które gwarantują maksymalną pielęgnację włosów. Dzięki obecności Nano Tlenku Tytanu (Nano Ti O2) i Nano Srebra (Nano Ag) w płytkach prostownica dba o higienę i czystość włosów.
Prostownica Termix 230 Limited Edition Gold Rose - dane techniczne:
- z jonizacją,
- cyfrowa kontrola temperatury,
- pływające płytki,
- płytki ceramiczno - turmalinowe,
- płytki z Nano Tlenkiem Tytanu i Nano Srebrem,
- regulacja temperatury do 230°C,
- system IHCS (Intelligent Heat Control System),
- szybkie nagrzewanie w 15 sekund,
- automatyczne wyłączanie po 30 min.,
- obrotowy kabel 3 m.
Gwarancja: 12 miesięcy
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Technologia płytek: | ceramiczno-turmalinowa |
| Producent: | Termix |
| Jonizacja: | Tak |
| Szerokość płytki: | 24mm |
| Prostowanie włosów: | suchych |
| Długość płytki: | 90mm |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Przewód zasilający: | 3.0m obrotowy |
| Czas nagrzewania: | ok. 15 sek |
| Funkcje dodatkowe: | autowyłączanie po 30 min |

Czy prostownica posiada podczerwień ?
Nie, urządzenie nie posiada podczerwieni. Polecamy prostownice Upgrade Infrared Slim Prostownica na podczerwień.