Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord suszarka do włosów 2000W
- Kod katalogowy: 6642/BLACKdup
- Producent: Valera
-
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
-
394,54 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 394,54 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
W pełni profesjonalna suszarka do włosów Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord to idealny wybór zarówno do profesjonalnego salonu fryzjerskiego jak i użytku domowego. Suszarka cechuje się znakomitym wyposażeniem, dzięki któremu jest całkowicie bezpieczna dla włosów.
Jonizacja gwarancją pięknych włosów
Suszarka, została wyposażona w jonizator, który wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu Twoje włosy zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się. W rezultacie są gładsze i podatniejsze na układanie włosy, zachowujące perfekcyjny kształt.
Zdrowe i lśniące włosy
Ta znakomita suszarka dzięki temu, że zamyka łuski włosów powoduje, że włosy są zdecydowanie bardziej lśniące i gładkie. Ponadto są odporne na działanie wilgoci, nabierają połysku i lepiej się układają.
Dane techniczne:
- silnik Long Life AC MOTOR - żywotność 2000h
- moc 2000W
- COLOUR CARE - ochrona koloru włosów
- 3 metrowy, obrotowy kabel z uchwytem SuperFlex i ROTOCORD
- generator jonów ujemnych
- waga 540g
- 6 kombinacji temperatury/nawiewu
- przycisk zimnego powietrza
- 2 ultra cienkie nasadki koncentrujące - 6cm i 7,5cm
- nienagrzewająca się dysza 7,5cm - TOUCH ME
- zdejmowana metalowa osłona silnika
- prędkość nadmuchu 120km/h, 72m3/h
- możliwość dokupienia dyfuzora
- kolor czarny
- produkowana w Szwajcarii
*Rotocord - obrotowy przewód 360°sukcesywnie zmienia design na czarny.
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Technologia: | ceramiczna |
| Wielkość suszarki: | kompaktowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 72m3/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 540g |
| Poziom hałasu: | 69dB |
| Akcesoria dodatkowe: | 2 x koncentrator powietrza |
| Przewód zasilający: | 3.0m obrotowy - Rotocord |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny, czerwony |
| Moc urządzenia: | 2000W |

