Do produktów Loreal za min. 100zł, szampon i maska za 1grosz! W koszyku wpisz kod: LOREAL

Wella BLONDOR Multi Blonde rozjaśniacz do włosów 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 6174
  • Producent: Wella
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 8,70 zł
Rozjaśniacz bezpyłowy w proszku.

Uzyskanie niebywale szerokiego spektrum kolorów blond wymaga bardzo dużej dozy profesjonalizmu oraz innowacyjności. Dlatego mając to na uwadze przedstawiam Tobie jako profesjonalnemu styliście rozjaśniacz bezpyłowy Wella BLONDOR Multi Blond, który zapewni Tobie doskonałe efekty pracy.

Zachwycaj efektem swojej pracy z rozjaśniaczem Multi Blond

Ten w pełni profesjonalny bezpyłowy rozjaśniacz swoje działanie opiera na Tri-lightening z efektywnymi molekułami Blondor, które niebywale skutecznie zapobiegają pojawieniu się żółtego odcienia na włosach. Rozjaśniacz jak gdyby kontroluje rozjaśnianie włosów przy udziale aktywnego tlenu. Jego unikatowa kombinacja czynników aktywnych z lipidami reaguje na poziom nawilżenia włosów. W efekcie otrzymasz czysty blond. Rozjaśniacz daje możliwość rozjaśnienia włosów aż do 7 poziomów i idealnie nadaje się do wszystkich technik.

Sposób użycia:

W zależności od wymaganego stopnia rozjaśniania i konsystencji, wymieszaj BLONDOR z emulsją aktywującą (Weloxon Perfect 6%, 9%, 12% lub emulsją Color Touch 1,9%, 4%) w stosunku 1:1 lub 1:2 w niemetalowej miseczce. Im niższe stężenie emulsji, tym proces rozjaśniania będzie delikatniejszy. W przypadku kontaktu ze skórą głowy użyj maksymalnie emulsji 6%.Masę rozjaśniającą nałóż równomiernie na nie umyte włosy. Czas działania zależy od stanu włosa a także pożądanego efektu blond. W razie potrzeby szybkiego rozjaśnienia, czas działania możesz skrócić poprzez użycie dodatkowego ciepła. Dłuższy czas działania bez dodatkowego ciepła jest zalecany do delikatniejszego procesu rozjaśniania. Maksymalny czas działania wynosi 50 minut.

Koloryzacja: do włosów blond
Pojemność: 400g
Produkty bez amoniaku: Nie
Opinie o Wella BLONDOR Multi Blonde rozjaśniacz do włosów 400g
Recenzje użytkowników Dodano
Polecam, bardzo fajnie się rozrabia, wygodny pojemnik, zapach znośny, efekt rozjaśniania super.
rozjaśniacz bez pyłkowy w proszku bardzo ładnie rozjaśnia włosy, niebieska barwa powoduje ze nie wybija się odcień zielony niechciany
widget po rozwinięciu