Wella Creatine+ Neutralizer utrwalacz do płynów do trwałej 1000ml

  • Kod katalogowy: 13940
  • Producent: Wella
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 178,97 zł 101,79 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 101 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Trwała do włosów Wella Creatine+ Neutralizer, pojemność 1000ml

Szukasz płynu utrwalającego po trwałej? Chcesz mieć pewność, że efekty trwałej ondulacji będą utrzymywać się znacznie dłużej? Marzysz o kosmetyku, który nie tylko przedłuży trwałość kręcenia, ale jednocześnie starannie pielęgnuje włókna włosów? Potrzebujesz produktu do każdego rodzaju włosów? Wypróbuj Wella Creatine+ Neutralizer utrwalacz do płynów do trwałej 1000ml, który zapewnia włosom sprężystość i naturalny wygląd.

Wella Creatine+ Neutralizer utrwalacz do płynów do trwałej 1000ml - utrwala loki i fale

Utrwalacz to kosmetyk, którego należy użyć obowiązkowo po zabiegu trwałej ondulacji. To produkt stosowany jako drugi etap trwałej ondulacji, który stabilizuje nadany włosom skręt i idealnie go utrwala, zapewniając fryzurze znakomity efekt. Utrwalacz nadaje włosom gładkości, diamentowego połysku i zachwycającej miękkości. Starannie opracowana formuła kosmetyku zapewnia włosom naturalnie wyglądającą sprężystość.
pojemność 1000ml Opis Cechy produktu Wella Creatine+ Neutralizer - trwała do włosów Wella utrwalacz do trwałej, utrwala efekt zabiegu trwałej ondulacji i dodatkowo pielęgnuje włosy. Formuła Wella jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów, ponieważ zamyka łuski włosów.

Sposób użycia: Utrwalacz aplikować po zastosowaniu płynu do trwałej ondulacji i spłukaniu włosów wodą. Osuszyć je ręcznikiem. Przygotować 100ml neutralizatora. 2/3 nałożyć na 5 minut na wałki, a następnie rozwinąć je i zastosować resztę neutralizatora, również na 5 minut. Wystylizować włosy wedle uznania.

Pojemność: 1000ml

Pojemność: 1000ml
Producent: Wella Professionals
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu