Muhle Nom Max Pędzel do golenia biało-czarny dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16336
  • Producent: Muhle
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 32,55 zł
Podobne produkty

Potrzebujesz pędzla do golenia, który będzie łączyć nowoczesny design i wysoką funkcjonalność? Chcesz znaleźć pędzel do tradycyjnego golenia na mokro? Szukasz pędzla, który pozwoli Ci wytworzyć gęstą pianę? Dzięki pędzlowi do golenia Muhle możesz poprawić mikrocyrkulację krwi w naskórku twarzy.

Eleganckie wzornictwo w pędzlu do golenia Muhle

Pędzel do golenia Muhle to świetne połączenie skuteczności, stylowego nowoczesnego designu i przystępnej ceny, dzięki czemu produkt świetnie się sprawdzi w ręku początkującego, jak również prawdziwego profesjonalisty w dziedzinie tradycyjnego golenia na mokro. Naturalne włosie dzika pozwala bardzo szybko i bez wysiłku wyrobić gęstą i puszystą pianę, a także dokładnie nałożyć ją na zarost, czyniąc go miękkim. Pędzel do golenia Muhle ma elegancki urbanistyczny design i pomalowany na czarno-biało uchwyt, dzięki czemu pędzel stanowi cudowne akcesorium, które idealnie wpasuje się we wnętrze łazienki, ale również profesjonalnego salonu barberskiego. Do produkcji uchwytu zostało użyto tworzywo sztuczne odporne na szkodliwe działanie zewnętrzne, dlatego kupując pędzel można być pewnym jego jakości. Jednocześnie naturalne włosie dzika pozwala nie tylko skutecznie wyrobić pianę, ale dodatkowo masuje skórę i złuszcza martwe komórki, dzięki czemu pędzel do golenia jest doskonałym rozwiązaniem do wydajnego przygotowania zarostu i skóry do golenia.

Sposób użycia: Zanurz pędzel w ciepłą lub gorącą wodę na 2-3 minuty, następnie weź odrobinę kremu na pędzel i wyrób pianę. Rozprowadź krem po całej długości zarostu i ogol się.

Producent: Muhle
Cechy szczególne: naturalne włosie z dzika
Pytania i odpowiedzi