Schwarzkopf BLONDME Paint-On Rozjaśniacz bez amoniaku 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12467
  • Producent: Schwarzkopf
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł

Kremowy rozjaśniacz do włosów blond, do 7 tonów

Poszukujesz bezpiecznego środka do rozjaśniania włosów? Chcesz znaleźć kosmetyk, który będzie prosty w aplikacji i idealnie sprawdzi się w technice wolnej ręki? Chcesz mieś niemal nieograniczoną możliwość rozjaśniania? A może potrzebujesz produktu, który będzie ochraniał włosy w czasie rozjaśniania? Wypróbuj więc Schwarzkopf BLONDME Paint-On Rozjaśniacz bez amoniaku 250ml i przekonaj się, że rozjaśnianie włosów może być skuteczne, proste i bezpieczne.

Schwarzkopf BLONDME Paint-On Rozjaśniacz bez amoniaku 250ml – idealny w technice wolnej ręki

Rozjaśniacz Schwarzkopf BlondMe Paint-On nie zawiera amoniaku. Konsystencja idealna do aplikacji technika wolnej ręki. Produkt rozjaśnia aż do 7 poziomów. Ponadto kosmetyk posiada delikatną formułę z olejkiem ochronnym. Posiada inteligentny system zagęszczający. największą zaleta tego rozjaśniacza jest, że nie zawiera amoniaku, więc włosy są bezpieczne w czasie koloryzacji. Rozjaśniacz zapewnia doskonałe efekty farbowania włosów i sprawia, że kolor jest równomierny i błyszczący, a włosy zdrowe i odporne na uszkodzenia.

Sposób użycia: Należy zmieszać z developerem Premium Care 2%/7 Vol lub 6%/20 Vol. Czas zabiegu w zależności od pożądanego efektu to 20 do 45 min.

Pojemność: 250ml

Koloryzacja: do włosów blond
Pojemność: 250ml
Produkty bez amoniaku: Tak
widget po rozwinięciu